Szkoła Hakerów - kilka pytań

  1. Jak uruchomic Internet w Systemie operacyjnym ze szkoły Hakerów. Mam neo 512 SpeedTouch (thomcon)

  2. Jak przeglądac dyski twarde aby oglądac filmy szkoleniowe ( mam je na dysku - zgrałem )

To jakaś gra, czy co? :?

Szkoła Hakerów to Interaktywne zestaw edukacyjny który uczy Hackingu od Podstaw, a raczej obrony przed nim, obrony komputera i o sieciach komputerowych

Wszystko wykonuje sie na Specjalnej edycji Linuxa przygotowanej dla szkoły Hakerów. (przeróbka Slaxa - tak pisze w pliku ReadME )

a da sie to zainstalować na dysku? Z live cd to neostrady nie uruchomisz chyba są tam wbudowane sterowniki do twojego modemu.

Szkoła hackerów :mrgreen: :x

Własnie to jest tylko z Live CD i są tam stery. Bieze sie narzędzia kreator konfiguracji sieci, wpisuje nazwe użykownika ***@neostrada.pl potem hasło **** i dalej. I tu Instaluje modem a nagle błąd jakiś. Nie działą.

A ten system mozna wgrac (podobno - piszą w instrukcji) do pamięci RAM (trzeba miec 512 minimum, na prawde minimum) ale tak nie chce bo piszą ze mozna kompa zryc.

Jak sie nie da zainstalować na dysku to daj sobie spokój pod neostradą. Za kazdym uruchomieniem bedziesz konfigurował neo? Co do tego ze ci wywala błąd to albo zle wpisujesz swoje dane albo nie ma sterów do twojego modelu modemu. Live Cd’s bez mozliwosci instalacji to kiepska sprawa, bo raz ze dzialają wolno a dwa ze mało co tam mozesz zdziałać.

Mnie też to nie pasi ale nigdzie nie pisza czy da sie to zainstalowac w Ogóle. Nie ma zadnych opisów czy guzika Istaluj tylko sie uruchamia i JEST.

A TU NIE MA :mrgreen: :smiley: :slight_smile: :slight_smile: :roll: :twisted: :evil: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :oops: :frowning: :frowning: :wink: :frowning:

kolejny haker który nawet nie umie uruchomić internetu lol

Mnie też to nie pasi ale nigdzie nie pisza czy da sie to zainstalowac w Ogóle. Nie ma zadnych opisów czy guzika Istaluj tylko sie uruchamia i JEST.

A TU NIE MA :mrgreen: :smiley: :slight_smile: :slight_smile: :roll: :twisted: :evil: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :oops: :frowning: :frowning: :wink: :frowning:

szkoła hackerów? :x

wątpię zeby z tej lektury ktoś kto nicz nie czaił stał się hackerem, chyba “hakerem”. Według mnie to trzeba dokładniej poznać te podstawy :wink:

Czytałem o tej szkole hakerów i doczytałem się tam że możesz się skonsultować z twórcami tej książki, oni napewno będą wiedzieć co z robić :wink:

PS. Czytałeś opinie o “Szkole hakerów”?

Pozdrawiam!

CZytałem opinie i wyszły IDEAł. na stronie są pochwalne i złych mało znalazłem. A autorzy nie odpowiadają. :frowning:

morze ich organ scigania złapał :wink:

o dlugo czekasz na ich odpowiedź?

baciany to tak się uczysz hackingu od podstaw? Jezeli to taki “IDEAŁ” to ten problem dla ciebie powinnien być drobnostką :wink: czyż nie mam racji?

Mam dla autora tematu taką małą radę.

Zanim weźmiesz się za szkołę hackerów, opanuj najpierw podstawy systemu GNU/Linux

bo skoro nie potrafisz nawet zamontować sobie swojego lokalnego dysku, to raczej dużo nie zdziałasz.

Może ich nie ściga… :x

Dokładnie…

To oczywiste że na stronie producenta to będą chwalić…

Szkoła hakerów… kolejna osoba, która nabrała się na ten badziew. Sam keidys chcaiałem to kupic i zastanowiłem sie czy jestem normalny i zrezygnowałem. Wiecej inf. znajdziesz na stronkach.

Postanowaiłem dac se z tym siana. Nie doś ze aby wykonac co tam opiszą to trzeba byc w cieci LAN ( a ja mam NEOstradę ) to jeszcze jakoś dziko sie z tego uczy. REZYGNUJE i wracam Do Windows i C++. A Linux zostawiam na puźniej.

KONIEC TEMATU (chyba ze ktoś ma coś do powiedzenia)

Miałem to. Mam Internet Radiowy i tak samo nie udawało mi sie ustawić internetu więc z tego zrezygnowałem i odesłałem im to. Pieniądze przyszły miesiąc później.

Ogólnie nie polecam… mało idzie sie z tego nauczyć…

jak ma pieniądze to niech kupuje tylko czy zrobi z tego jakiś użytek

Szkoda pieniedzy.

Tak sie znaja na “fachu”:

szko322ahakerwinteraktysq7.th.png

Jednocześnie informuję iż dane nie zostały wykożystane w ŻADEN sposób, a administracja została poinformowana o fakcie.