Szkoła- Jakie Technikum Wybrać

Witam :smiley:

Jestem w 3 kl gim :smiley: I stoję przed wyborem szkoły ;d i nie wiem co wybrać, wiem że wy mi w tym nie pomożecie ale jakie może macie jakieś doświadczenie w tych sprawach moja średnia to ok4.0 myślę nad tymi :slight_smile:

Technikum Mechanizacji Rolnictwa

Technikum Informatyczne

A może po prostu wybrać zawodówkę i później zrobić coś więcej? :cry: czekam na wasze opinie etc

P.S. Chodzi mi o to czy jest ciężko i czy w przyszłosci mi się to na coś przyda ;)Lubię wszystko co jest związanego z mechanizacją rolnictwem i informatyką :slight_smile: W przyszlości chciałbym być kierowcą ciężarowym :slight_smile:

Zastanów się co chcesz w życiu robić.

Czy ciężko, czy ciekawie to zależy od nauczycieli. Do kierowania tirem wykształcenie gimnazjalne wystarczy.

To mnie zabiło =D>

Podania do szkół składaliśmy do 24 maja.

Chyba wszędzie tak jest.

Pozdrawiam,

Maciek.

Podania można składać do trzech szkół, potem zależnie do której się dostanie i sobie wybierze, przynosi oryginały dokumentów na potwierdzenie.

To tutaj jesteś w błędzie :wink: U mnie w szkole składa się do Czerwca :slight_smile:

Jak chcesz zostać kierowcą, to może jakaś mechanika etc. Przyda ci się na przyszłość :stuck_out_tongue:

Z ciągnikiem siodłowym więcej wspólnego ma chyba traktor niż komputer :slight_smile:

Podań składasz nielimitowaną ilość, ale do trzech w jednym rejonie, np.: 3 do Wa-Wy, 3 Krakowa, itd.

www.sochaczew.edu.com.pl

Btw. Jaki region?/Gdzie mieszkasz?

Nie do końca nielimitowaną, bo gdyby tak było, to można by było ich złożyć 48. Ale tak nie jest, bo każde województwo ustala swoje zasady i całkiem możliwe, że gdzieś mają inny limit albo nie mają go wcale. Są też szkoły nie korzystające z rekrutacji elektronicznej, np. wiele szkół niepublicznych. W woj. łódzkim jeszcze kilka lat temu tym systemem objęta była tylko część powiatów, a np. w powiecie kutnowskim wszystko załatwiało się na papierze.

Kujawsko-Pomorskie okolice Brodnicy :slight_smile: