Szkoła

Technikum Informatyczne kl 1 :smiley:

2 gimnazjum

ja ide do 3 gimnzazjum, a za rok pójde do LO na profil matematyczno- informatyczny

Ja tak jak rss , I klasa LO mat-inf tylko że z rozszerzonym angielskim :wink:

Widzę, że żaden human się tu nie znajdzie :mrgreen: , same mat-infy.

karolzet , nie same :P.

I klasa technikum gastronomiczno-hotelarskie , zawód: kucharz :slight_smile:

I klasa lo, profil - społeczno - prawny.

Ps.dzisiaj mam spotkanie z moją nową klasą :twisted: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

3 klasa gimnazjum. Ale te wakacje szybko minęły :frowning:

Jak chyba każdy, przynajmniej na mat - inf :piwo:

Ja już skończyłem edukacje i mam jeszcze miesiąc wakacji i na studia :stuck_out_tongue:

heh ja do nowej szkoły 1 klasa liceum ogólno informatycznego, zabardzo niechce mi się bo nowa szkoła, znajomi( no tu już fajniej) :lol: zespół szkól najgorsze to że technikum i liceum jest razem połączone a zawód odźielnie bo wkońcu to zespół szkół ponadgimnazjalnych :slight_smile: niechce mi się iść ani trochę teraz będę ze szkoły wracała albo jeszcze godźine lub dwie siedźiał jak po 8 godźin. Załamka.

Jeżeli giertych tak wprowadził to ci współczuje kwisnia :shock:

tego niewiem czu tak wprowadźił ale lekcji w ciągu dnia jest po 8 najmniej 7 niewytrzymam tyle :frowning:

ja miałem po 9 i jakos żyje a zawsze mozna… :stuck_out_tongue:

kwisnia , a Ty nie idziesz czasem to pierwszej, ale gimnazjum? jak można takie byki robić :shock: :-x

To jak ja tyle będę miał to dźiękuje do tego wstać to trzeba już o 7 ojej… w wakacje to się wstawało 9-10 się od wczoraj przyzwyczajam wstałem o 7.30 dźiś jutro sprubuje o 7.00 ciekawe czy się uda trzeba szybko do łaźięnki i zimną wodą umyć twarz :mrgreen: podobno pomaga.

Ja na 5 godźinie lekcyjnej już mam dosyc a na 7 ledwo żyje to na 9 będę spał już :stuck_out_tongue:

Piszę szybko i to już z przyzwyczajenia. Dobrze że Ty nie robisz ciesz się mi to nie przeszkadza. A ty do której klasy idźiesz że tak każdego pouczasz dałbym tu przykład pewnej osoby która mnie ciągle pouczała a młodsza jest 3 lata, śmnieszne to. Ale miejsza z tym.

A kiedy bedzie koniec roku??

31 grudnia 2006 roku :smiley: a tak na serio to chyba 22 czerwca :smiley:

Technikum Gastromoniczne 2 kl Będę pichcił :stuck_out_tongue: