Szkoła

jutro maturka :slight_smile:

3 klasa gimnazjum… :frowning:

Uwierz mi, nie tylko na mat - inf :stuck_out_tongue:

Że tak powiem: identycznie:P :mrgreen:

ja dopiero 2 klasa gimbudy :frowning:

oby zeszło jak najszybciej

zobaczyłem Twój podpis i wszystko jasne.

szkoda, że nic nie robisz w kierunku by odwzyczaić się od złych nawyków.

a z wiekiem to się nie martw - jestem starszy.

tylko co to ma do rzeczy?

a jak Cię poucza młodszy to jest to powód do wstydu kolego, a nie do śmiechu!

ewidentnie robisz byki na poziomie podstawówki, maksymalnie 1 gimnazjum. chcesz by forumowicze Cię takim zapamiętali - proszę bardzo.

teraz 2 kl LO

poszedłem na profil Mat-Inf , po miesiącu dowiedziałem się od wychowawcy (Informatyk i Fizyk), że to profil Mat-Fiz-Inf, natomiast pod koniec roku po zmianie nauczyciela doszedł nam profil Językowy.

Jednym słowem wymagania, ale nie narzekam bo jest ciekawie i nie można sie nudzić.

Ja tam dopiero od pażdziernika zaczynam edukacje 8)

A co ma być jasne?? On się tyczy do moderatorów by usunęli te stare konto ponieważ i tak z niego już nie skorzystam, i nie mogę napisać do nich na pw by usunęli ze starego Nicka.

freedom Postaram się nie robić byków skoro to tak przeszkadza. Będę po prostu wolniej pisał. A idę do 1 liceum tak na sprostowanie, jak nie zauważyłeś mojego posta.

kwisnia chyba te starania jednak nic nie pomogły :wink:

Ja w tamtym roku mialem stopniowo godzin na dzień:

PN: 10 h

WT: 7

SR: 5

CZ: 5

PT: 5

A teraz nie mam pojęcia ale jeszcze dwa tygodnie :stuck_out_tongue:

Ja idę do III Gimnazjum,ale zaczynam dopiero 11 wrzesnia :stuck_out_tongue: bo remont w szkole :roll: cieszyć się czy nie? - dłuższe wakacje ale bedzie trzeba odrabiać w soboty,albo co gorsza bedziemy mieli później wakacje o tydzień…ehhh

chodzi mi tylko o ten jeden, konkretny rodzaj błędu.

jeżeli faktycznie postarzasz się owych byków nie robić, to naprawdę dziękuję :slight_smile:

nie kłócić się :stuck_out_tongue: byka może zrobic każdy zdarza sie. A żeby nie było skończyłem właśnie technikum-ekonomiczne i mam mature :lol:

To masz sie czym chwalić :x Dostałeś pewnie giertychówkę i szpanujesz na tym forum - żałosne. :shock: :?

Polski rolnik a jakim prawem ty mnie osądzasz że mam amnestię hę :evil: . Mam mature orginalną a Giertycha mam głęboko w :x i wiele osób podziela moje zdanie, ten człowiek niszczy naszą edukację . Zresztą dziwie się że jesteś jeszcze na tym forum ale to nie moja sprawa po prostu nie czepiaj sie ludzi .

To proszę napisać do Admina Lazikara w tej sprawie

polski_rolnik widze że wróciłes… :wink: witamy poownie.

SORY ZA OT ;):stuck_out_tongue:

Wystarczy ocenić poziom twoich postów i porad, a wnioski nasuwają sie same. :x Ale miałeś szczęście że giertych uratował ci :x :?

Wiesz sam poziom twoich postów wnosi bardzo wiele ciekawych informacji pewnie dlatego masz te 4 ostrzeżenia zresztą za długo było spokoju na forum pojawił sie Rolnik żeby ludzi zacząć :x :evil: . A mówienie do mnie że dostałem amnestię od Giertycha uważam za obraźliwe bo nie masz prawa mnie osądzać a zresztą czego moge się spodziewać po takiej osobie jak ty !!