Szkoła

polski_rolnik :x :x

Ty za jesteś mądry co nie ?

Porady Twoje są na poziomie karygodnym :?

Jeśli mówisz, że nie możesz zagwarantować, iż Tetris pójdzie na sceri sprzęcie to Ty chyba nie wiesz co to myszka :-x

Żeby nie był OT z mojej strony za 3 dni wyruszę do II gim, :mrgreen:

polski_rolnik ukończł PKRC (Przyspieszony Kurs Rwania Czereśni) :slight_smile: :stuck_out_tongue:

:?

McDracullo żeby chociaż tyle ukończył :stuck_out_tongue:

Dosyć :twisted:

:lol: :lol: sorki za OT ale ten komentarz mnie rozbroił :mrgreen:

tak jak ja :slight_smile:

Z dużym naciskiem na j. Angielski, a Niemiecki jako drugi :smiley: (tyle fajnie, że jego uczę się od … 4 podstawówki :smiley: :slight_smile:

Niestety … na całą szkołę będę znał dwóch kolegów :expressionless:

A w samej mojej klasie będzie ok. 43 osoby :lol:

Sie zobaczy ;]

To duże muszą być te klasy jak tyle osób w jednej 8) u mnie w klasie 33 osoby sam się dziwię w gimnazjum było 30 i ani jednej ławki wolnej nie było :stuck_out_tongue: się jakoś pomieścić będźie trzeba :mrgreen:

Tzn. będzie tylko jedna informatyczna ;]

A, że szkoła ogromna, to i klasa duża ;D

Na szczęście ma być tak:

normalne lekcje - wszyscy razem :stuck_out_tongue:

lekcje zawodowe - podział na grupy ;]

Jedynie co mnie nie martwi:

w podstawówce i gimnazjum kompy były klasy … pII ;] + win 98 or millenium :expressionless:

Teraz nareszcie się to zmieni :jupi:

3GHz, 512MB RAM, 160GB dysk, nagrywarki DVD, monitorki LCD 17’’ M$ Windows XP pro, M$ office, dwa łącza DSL po 4 Mbit/s :smiley: Drukarki laserowe, skanery :smiley:

Fajne jest to, że takich kompów jest 50 :smiley: :smiley:

Jeden uczeń do jednego kompa :smiley:

najbardziej martwi mnie to ostatnie :expressionless:

Czyżby szykował się (turbo)Pascal ? o łe… :x :cry:

Heh u mnie w gimnazjum w bibliotece najlepsze kompy w całej szkole były dysk 120GB net 1 Mbit/s jakiś celron D 512mb zintegrowana grafika tylko niewiem jaka płyta główna była ale sądzę że coś asrocka nagrywarka dvd, windows xp tylko nie pamiętam jaki office 2003, i monitory ale nie LCD tylko zwykłe crt 17. A dokładnie to nie wiem jaki.

Złączono Posta : 02.09.2006 (Sob) 9:52

i to aż 4 takie były :lol:

I kl. LO

profil politechniczny (mat-fiz-ang) :slight_smile:

Już nie moge się doczekać następnych wakacji :wink:

1 klasa technikum informatycznego

1 klasa liceum zarządzanie informacją :stuck_out_tongue:

2 klasa gimnazjum :stuck_out_tongue: Ciekawe czy nam zmienią nauczycielke matematyki, fajnie by było :smiley:

I klasa LO z rozszerzonymi polskim i historią. Jest jeszcze jakiś human na tym forum? :wink:

jeszcze sie nie zdecydowalem gdzie, bo moge sie przepsiac z 1 do drugiej szkoly ale napewno profil bio-chem, 1 klasa

I klasa Technikum Górniczego :mrgreen:

Nie wiem, czy ktoś pisał, ale to już jutro/dziś(kto przeczyta z opóźnieniem), 1 dzień to wiadomo, że loozacki, zacznie sie od następnego tygodnia ;/ ja tam się cieszę, że idę do budy :stuck_out_tongue: będzie przynajmniej śmiesznie :smiley:

o tak i to bardzo 21 chłopa w klasie i 0 dziewczyn będzie sie działo jak co roku :hahaha: :hahaha: :hahaha:

A ja już mogę się pochwalić z nowych wrażeń :smiley:

Będę miał więc tak:

8h informatyki (3x oprogramowanie biurowe, 3x systemy operacyjne oraz 2x technologia informacyjna), 2h historii, 1h PO, 2h Religii, 2h angola, 3h Fizyki,2h Niemiecki,2h Chemii, 3h WF-u, 4h Polskiego (ale tylko środa, czwartek i piątek ), 2h matematyki (środa, czwartek), 2h geografii, 1h wychowawcza, 1h wych. do życia w rodzinie i dwie godziny jakiś u.t.k

(oczywiście w/w godziny lekcyjne są tylko dla mojej grupy ;]

Druga grupa (od 16-32) ma tak samo tylko na innych lekcjach ;] )

Wrażenia co do szkoły:

Odnowa :smiley:

tzn. wszędzie (na ogromną szkołę) nowe, plastikowe okna :smiley:

Podgrzewana podłoga wszędzie, nowa instalacja centralna (na ścianach kaloryfery - też nowoczesne) i wiele innych rzeczy :smiley:

Wychowawca świetny :smiley:

Uczył będzie infy+fizyki :smiley: