Szkolenia dla niepełnoletnich?

Mam pytanie.

Poszukuję kursów/szkoleń dla niepełnoletnich. Chciałbym takie ukończyć ponieważ informatyka to coś co chcę “uprawiać” w przyszłości, dzięki takim kursom łatwiej byłoby mi na studiach, a następnie w poszukiwaniu pracy. Być może jestem za młody (14lat :frowning: ) ale jeśli takie istnieją, czy możecie mnie nakierować?

ale jakie kursy ciebie interesują ? :?

tobie w pierwszej kolejnośćo jest potrzebny kurs zrozumiałego dla innych wyrażania swoich potrzeb :lol:

Lol - zapomniałem :smiley: . Zarządzanie siecią mnie najbardziej interesuje. Administracja w małych i średnich przedsiębiorstwach itp.

Aha, no i oczywiście IT.

przyłączam sie do pytanie mnie interesuje grafika komputerowa

kieca1991

Powiem ci szczerze że mnie wszystko co z kompami interesuje - trawie ten temat w 100%

Jest nas dwóch. A więc prosimy o pomoc!

może poprostu udaj sie do biblioteki i wyporzycz kilka pozycji na tem temat :slight_smile:

pamietam że kiedyś w MCK (bodajże: miejskie centrum kultury) były zajęcia z grafiki komputerowej można było na nich rozwijać zdolnośći a opłaty były wręcz symboliczne

A skąd jesteś ? Może PKiN w Warszawie ?

Człowieku, ja tu z miejsca pisze gdzie nawet ptaki nie dolatują - Piotrków Trybunalski. Może coś online ? :-s

ja jestem z Warszawy

zamiast kursu kup sobie jakieś książki, np stąd: http://www.helion.pl

czytaj rozne gazety, typu PCWK, KŚ Ekspert.

Taaaa…

Adam_W interesujesz się administracja , postaraj się o jakieś dwa stare komputery na których zainstalujesz linuksa + hub/router , poczytaj trochę artykułów na stronach : uw-team.org , haxite.org , cc-team.org. I baw się w administracje , kontroluj ruch w sieci która zrobisz itd. :wink:

A szkoła? Po gimnazjum iść do technikum i tam również można się uczyć informatyki…

W szkołach jest beznadziejny poziom informatyki. :cry:

To prawda - w 6kl podstawówki powiedziała mi nauczycielka że nie będzie ze mną rozmawiać na mojim poziomie bo inni nie zrozumieją. Wiecie o czym chciałem pogadać? O rozszrzeniach dokumentów, plików itp.

Dzięki za info. Kś Ekspert to staram sie regularnie :slight_smile: . A co sądzicie o obozach informatycznych? taki np. : http://www.interkamp.pl/komputerowy.html ?