Szkolenia it gdansk

Witam jestem studentem pierwszego roku studiów zaocznych kierunek informatyka i poszukuje jakiegoś kursu który mógłbym sobie zrobić przez wakacje. Najbardziej interesują mnie zagadnienia związane z sieciami i administracja systemami. Najlepiej jakby taki kurs kończyły sie certyfikatem. Jestem z gdańska więc miło by było gdyby kurs ten odbywał sie w jego okolicach

W Sopocie jest centrum ECDL :wink: Możesz poczytać o tym tutaj :slight_smile:

Jeśli chodzi o sieci to polecam kurs cisco CCNA. Jednak co do tego gdzie się odbywa to najlepiej samemu poszukaj, bo wydaje mi się że takie kursy są jednak częściej przeprowadzane nie w czasie wakacji, a w okresie wrzesień-czerwiec.

Kurs Cisco CCNA bede robił w czasie zajęć więc nie opłaca mi sie teraz zaczynac

No i poza tym CCNA może trwać dłużej, niż wakacje :wink:

W takim razie od strony praktycznej, to możesz zacząć korzystać z jakiegoś Linuksa, BSD itp. Postawić na nich jakieś proste routery bądź serwery usług. Zapoznaj się z Vyattą, może Ci się przydać kiedyś znajomość tego systemu. Jeśli jednak chcesz mieć wiedzę potwierdzoną na papierze, to porozglądaj się za szkoleniami Red Hata, bądź Novella, często spotykam szkolenia 2 - 4 dniowe ale ceny takich szkoleń kręcą się w okolicach 4 000zł :wink: Niestety nie orientuję się czy studenci mają jakieś zniżki :slight_smile:

Pozdrawiam!