Szlifierka stołowa - gdzie i jaką kupić?

Witam

Potrzebna mi szlifierka stołowa jakaś mocna do obróbki metalu i właśnie tu jest problem.

Chciałem zeby było jakoś tanio do 70 zł i szukałem najpierw w supermarketach tj. Auchan i tam znalazlem dość tanią(61zł) 150 watową szlifierkę z gwarancją na rok. Za to na allegro za 64zł można dostać 900Wco mnie zdziwiło. I właśnie tu jest mój problem.Czy te 900w to rzeczywiste 900W czy tylko jakieś z nieba wzięte? A może wystarczy mi te 150W z supermarketu w mieście?

Jeśli chodzi o allegro to dochodzą koszty wysyłki w razie jak się coś spierniczy dlatego powstrzymuję się przed zakupem.

Pozdrawiam.

za 70zł to chyba jednorazowa ta szlifierka. z jakiej firmy jest ta z auchana? bo ta z allegro może i ma te 900w ale ten eurotec to tak se firma, najgorsza nie jest bo mam jedno urządzenie z tego i na razie chodzi, jeśli tamta jest jakaś no-name to lepsza ta z allegro

heh nie pamiętam dokładnie nazwy tej szlifierki z auchan ale sprawiała wrażenie znajomej.

Ale tu chodzi mi głównie o moc żeby mi się nie zatrzymywała podczas obróbki…

to bierz tą z allegro, nawet jak by nie miała 900w to na pewno będzie miała więcej niż 150