Szpieg

Czy szef może zobaczyć moje wiadomości na GG, pomimo, że są one wyrzucoen z archiwum? Posiada progarm Anu Msg - co ten program “może”?

Tobie w pracy wogóle nie wolno rozmawiać przez gg :evil:

A szefowi czytać twojej korespondencji :evil:

Chociaż za samo udowodnione korzystanie z gg i innych uciech w czasie, gdy powinieneś pracować, może on :x

Więc nie miej do niego pretensji, gdy sam nie jesteś zbyt fair.

Niestety nie wiem co to za program ale są programy które rejestrują wszysko co wykonuje sie na kompie i nawet nie pomoże usunięcie archiwum , a jeżeli taki program jest zainstalowany na kompie to obowiązkiem pracodawcy jest pinformowanie pracownika że jego poczynania na kompie są rejestrowane , niestety ale w wielu przypadkach tak nie jest , niedawno taki program instalowałem w pewnej firmie a jak powiedziałem prezesowi tej firmy że należy pinformować pracownika o takim programie to mi tylko powiedział że moja praca polega tylko na zainstalowaniu programu a czy on pinformuje pracowników to już nie moja sprawa.

Moje zalecenie jest jednoznaczne jeżeli chcesz dalej pracować w tej firme ograncz sie wyłącznie do wykonywania działań na kompie związanych tylko z pracą, w dzisiejszych czasach o prace jest ciężko.

np.Oko Szefa.

Moj ma cos takiego i widzi wszystko co dzieje sie w sieci :-x