Szuakm operatorów internetu

Wklej mi swoją mapkę :!: jeżeli nie ma koloru żółtego to może nie być ale mapa orange jest do d… :lol: 00f2f341434a86b4m.png

Sądzę że jakiś zasięg powinien być.

Sprawdź na BTSearch, gdzie jest najbliższy nadajnik CDMA i jaka jest do niego odległość. Nie ukrywam, że drzewa są duża przeszkodą, ale też da się złapać sygnał OFP, szczególnie przy antenie zewnętrznej.

bbd762c8c876dd34m.png

Ja korzystam z tego BTS na północy-o tych 2kolejnych do nie dawna nie wiedziałem,na razie za śliski dach aby wdrapać się do anteny :lol: Chociaż i bez anteny zewnętrznej mam neta .Do BTS ok 19km. las i miasto po drodze.

onimusza666, o ile internet masz po to by sprawdzic poczte i gadu odpalic :smiley: …i nie 3g tylko HSDPA jest w iplusie xd…dodam ze w okresie porobnym internet zachecajaco dobrze chodzi …:smiley: pozniej juz nie jest tak dobrze :stuck_out_tongue: podczas pierwszego polaczenie przez chwile mam zasieg 3 kresek na HSDPA,po chwili spada do jednej a najczesciej do zera :PP…taka podpucha na okresie porobnym:P

Technologia 3g to właśnie HSDPA i UMTSC -mi chodziło o to że kiedyś pisałeś że w okresie próbnym w ciągu 7dni przekroczyłeś 3GB danych =D> Czytaj dokładniej [-X Co do mnie to ja mieszkając na odludziu-internet traktuję jak’'okno na świat" nie ściągam żadnych gier czy muzyki więc rzadko przekraczam limity :stuck_out_tongue: Pozdrawiam.