Szuka głośnego telefonu

Witam szuka głośnego telefonu najlepiej nokia i SE bo jestem fanem tych telefonów

ale jest jedna rzecz nie może to być telefon nowy który wyszedł 1 rok temu bo chce kupić używany i tanio

miałem na oku e51 ale nie wiem czy jest głośna

czekam na odpowiedź pozdrawiam

Po co Ci głośny telefon? Lepiej kup regulowane słuchawki, bo obstawiam, że nie robisz z siebie pośmiewiska na mieście łażąc z charczącym głośnikiem, puszczając empetrójki 32kbps…

A w tym wypadku polecam dobre MP4.

Głośny w sensie dzwonków, rozmów czy multimediów?

Jeśli dzwonków to jakiś LG - są diabelnie głośne do dziś, przynajmniej te które znam.

Do rozmów na pewno nie Samsung.

do słuchania muzyki po prostu z chłopakami mamy ławeczkę na osiedlu na której siedzimy i słuchamy muzyki całe dnie

Pozostawię to bez komentarza.

No to chyba lepiej głośniki pod jacka kupić, nie?

ale wyobrażasz to sobie?

zakapturzone chłopaki siedzą na ławce, piją piwko, palą blanta i słuchają muzyki z dodatkowych głośników?

a jak przyjdzie iść pochytać sobie palenie bo się skończy, zarobić jakąś kasę, to co, targać głośniki ze sobą? wiem, że nie są duże, ale mimo wszystko swoją wagę ma i jak włoży się do dresowych spodni taki klamot to będą spadały :wink:

ja bym celował w SE, ale po zmianie sterowników do dźwięku można zajechać głośnik w przeciągu miesiąca (oczywiście słuchając tak, jak mazi1ccm ma zamiar) żeby mieć najgłośniejsze sterowniki w telefonie musiałbyś od razu zamówić do tego telefonu z 5 nowych buzzerów (bo to jako taki głośnik w sumie nie jest) i mieć w domu śrubokręt torx (szóstka chyba jest najczęściej)

E51 głośna nie jest w sumie, ale jakby tam wgrać jakiś TTPod, LCG Jukebox czy inny program do muzyki na symbiana, podkręcić wysokie, osłabić niskie tony w equalizerze, to jakoś by się dało jeszcze coś usłyszeć, ale to i tak nie jest to…

motorola e1 była głośna (ew. e398 z softem e1) ale technologicznie to nie powala, a nawet nie wiem czy udałoby ci się ją kupić, ale robi wrażenie (zwłaszcza efekt basu, gdzie po położeniu na stole się przesuwała :wink: )

ale z nokii to 6233 z takich co pamiętam robiła hałas :wink: niby normalny niewyróżniający się telefon, ale trochę zamieszania robi :wink: z tego co pamiętam to aparat ma znośny, ekran też, podstawowe rzeczy ma i powinna dzisiaj być tania :wink:

nie chce być dj bez słuchawek (jak to niektórzy pozostawili be komentarza) chodzi o to że z chłopakami po prostu na końcu osiedla gdzie mało nudzi mieszka i tam łasi mamy miejscówkę( głośnik w telefonie jest po to żeby słuchać muzyki , lecz jasne że idąc przez osiedle to zakładam słuchawki ) wielkie dzięki za pomoc klopas tamat do zamknięcia

No z konkretnych model LG Cookie jest głośny, tyle że jest już stary (2-3 lata), i ten nowy (Optimus X2?) niby co nagrywa obraz w 3D, jak wynikało z 2 obejrzanych przeze mnie recenzji na YT.