Szukaj - Bład

Kiedy otwieram kazdy temat w Szukaj otrzymuje komunikat The page cannot be displayed , ktoś ma podobny objaw :?

Ja mam podobny :mrgreen:

U mnie wszystko OK.

dokładnie to samo … :? ale nie zawsze … lecz wystepuje … :frowning:

No nie zawsze tylko dzisja o konkretnej porze, ale już teraz nie występuje ten objaw :slight_smile:

u mnie dalej … :wink:

Pisanie czy jest czy nie ma nie pomoże.

Musimy poczekać na odzew administracji 8)

dodam tylko ze przez ostatnie dni mam problemy z ogolnym wyswietlaniem strony DP … myslalem ze wina pochodzi z mojej strony lecz teraz … :wink:

Ja mam dokładnie taki sam błąd… nie moge wejść na żaden wyszukany topic :?

Czego to jest wina ??

Kiedy będzie wszystko OK ?? :wink:

Jest ok.

Z szukajką jest wszystko ok.

A jednak chyab nie :frowning:

Wpisując coś w szukajce wszystko ładnie mi wyszukuje lecz wciskając

na topic wyskakuje mi stronka: The page cannot be displayed

A dokładnie wygląda ona tak:

8hyaqb8j3h5zrw26m.jpg

Może jakieś wskazówki?

Mi nadal to samo występuje

wywalcie tempy, cookies etc. z przegladarki

Tak zrobiłem =]

Narazie wszystko jest OK i mam nadzieje że się to nie zmieni =]

Pzdr =]

Okienko które pokazujecie to jest jeszcze po ostatnim błedzie który był na forum. Trzeba się wylogować wyczyścic cooke i zalogowac ponownie.

Niestety bład występuje dalej :?

Chodzi o The page cannot be displayed , z linków z szukaj.

P.S Wszystkie wyżej czynności wykonane, na każdej przeglądarce i na drugim komputerze taki sam objaw.

Zenek Rolnik U Mnie tak było kilka dni temu (chyba w środę bądź czawratek). Miałem wtedy wszystko czyszczone. Dziś nie wiem bo nie sprawdzałem.

Witam. Ten problem nadal istnieje przynajmniej teraz ( od jakiś 30min. ) wyczyszczone wszystko , zrobione tak jak mod . i admin . mówią i dalej nic nie daje , wyszukane tematy się nie otwierają , i jest tak z FF i IE .

Ja już wcale nie mam tego problemu :).

u mnie działa teraz wszystko ok :smiley: ale wczoraj niestety nie chodziło :frowning: