Szukam audioplayera (odtwarzacza muzyki)

Hej :wink:

Szukam aktualnie jakiegoś leciutkiego audioplayera bez zbędnych dodatków.

Na czym mi głównie zależy:

  • uniwersalność jeśli chodzi o odtwarzane formaty audio - od mp3 po FLAC

  • żeby był leciutki, bez zbędnych bajerów

  • żeby nie miał problemów z kojarzeniem plików i żeby mogł być przypisany do wszystkich plików audio

  • żeby można było tworzyć playlisty

  • opcja losowego wybierania utworów

  • opcjonalnie, żeby można było na nim odtwarzać radio internetowe, ale także np. rmf fm

  • w miarę łatwa obsługa, bo jestem naprawdę kiepski, jeśli chodzi o zaawansowaną obsługę takich programów

  • żeby nie trzeba było dużo nad nim siedzieć po to, żeby go jako tako skonfigurować (tak jak np. foobar), tylko, że po prostu go włączę i już jest gotowy do działania

  • dobrze by było, gdyby była polska wersja językowa

  • no i jakość dźwięku oczywiście

Próbowałem już Winampa i foobara, ale ten pierwszy ma pełno niepotrzebnych dodatków oraz jest dosyć “ciężki”, natomiast ten drugi jest tak trudny jeśli chodzi o obsługę, że po prostu wymiękłem…

Mam nadzieję, że mogę na Was liczyć i coś mi poradzicie :slight_smile:

Bardzo Was proszę o pomoc

Pozdr! :wink:

  • Te zbędne dodatki wwinampie można odznaczyć podczas instalacji :wink:

  • możesz spróbować jeszcze AIMP’a

O ten AIMP mi się nawet podoba, tylko też nie za bardzo mogę go ogarnąć…

Jak zajrzy tutaj ktoś, kto go ogarnia to bardzo proszę o kontakt, pozdr! :wink:

Foobar i SpiderPlayer,mogę polecić AIMPa,którego sam używam,z każdym programem najlepiej samemu poeksperymentować,początkowo nie można ogarnąć,ale po zapoznaniu się przyzwyczaisz się,sam WinAmp kiedyś był dobry,obecnie to przeładowany program

>>> Klik <<<

Najprościej będzie użyć swojego ulubionego odtwarzacza do filmów. Pewnie nie podejrzewałeś, że one oprócz filmów odtwarzają muzykę?

Może nie będzie supernajlepszy, ale zaletą jest to, że już umiesz się nim posługiwać.

Playlisty, losowe odtwarzanie i polski interfejs pewnie posiada twój odtwarzacz filmów.

foobar trudny w obsłudze? :lol: No to beka.

No, ale jak nie chcesz go, to może być AIMP na przykład.

AIMP też jest prosty,we wszystkich programach łatwo tworzy się playlisty,itd.

Od biedy mogą być jeszcze odtwarzacze Video,jak np. Best Player,mały bez instalacji i odtwarza też muzykę obok Video,co do obsługi to te programy nie są zaawansowane play,stop i przewijanie mają