Szukam AVG 64-bit

Mam problem z AVG 2013, mam licencję Internet Security i po zmianie windowsa na 7 64 bit pobrałem go ze strony producenta wybierając wersję 64 bit, instaluję a tu się okazuje że to jest 32 bit (a wyraźnie pisze na instalce “x64”), widać po tym że chce się zainstalować do folderu z plikami “x86”, ale zaintalowałem i wszedłem w Menedżer a tutaj wszystkie procesy związane z avg *32 (instalka też). Pobrałem ze strony dobreprogramy wersję 64 bit i jest to samo. Po zainstalowaniu wersji pseudo-64 bit jest co kilka godzin BSOD z zalecieniem “remove or disable your anti-virus”. Po usunięciu AVG rzeczywiście, po całym dniu pracy nie było ani jednego BSOD’a, a więc proszę o pomoc, “gdzie pobrać prawdziwego AVG 64 bit”. Bardzo dziękuję za pomoc.

Darmowa wersja jest tutaj: http://www.filehippo.com/pl/download_avg_antivirus_64/

Tutaj piszą (dla AVG IS), że to wersja 64-bitowa: http://www.softpedia.com/get/Antivirus/AVG-Internet-Security.shtml

a przeszkadzałoby ci przenieść się na inny ? np; Avast ,z nim takich cudów nie ma .

powracając do tematu ,próbowałeś stad ?

download.avg.com/filedir/inst/avg_isct_x64_all_2013_3345a6382.exe

Mordix, mam płatną licencję za którą zapłaciłem, a ten twój link - z tego właśnie pobierałem więc czytaj ze zrozumieniem i czytaj wszystko zanim powiesz coś…

Poraj, angielska wersja językowa.

http://www.pcworld.pl/ftp/avg.internet. … 64bit.html

http://avg-internet-security-64-bit.softonic.pl/

http://www.instalki.pl/programy/downloa … urity.html

Oj ,sory ,nie zauważyłem ze to od producenta ,a coś z powyższych próbowałeś ?

W ostatnim linku ,na tej stronie masz możliwość wyboru 32/64bit .

2 pierwsze to stare wersje a te od Instalki to nadal 32.

W tej sytuacji chyba tylko kontakt z firmą w Polsce może coś pomóc: http://www.avg.pl/kontakt

Ok, to dzięki za pomoc.

Witaj.Ja też mam AVG IS X64-już dosyć długo-[system x64],i nie przeszkadza mi gdzie on jest.W folderze x64,czy w x32.Interesuje mnie tylko jego działanie,skuteczność oraz jak obciąża mi system.Mnie IS nie spowodował BSOD ani razu.Ale ja wyłączyłem zaporę systemową w usługach.A zaporę AVG ustawiłem w trybie interaktywnym.

No to chyba nie wiesz że pobrałeś x64 ale masz w systemie jako x86, a tu nie chodzi o folder tylko o to czy jest x86 czy x64.

Wiesz co -instalkę mam z DP i niby jest x64.Ale instaluje się w folderze x32-kiedyś na początku też mnie to zainteresowało?Szukałem innych instalek[AVG,instalki,filehippo,Mjr.Geek].Po jakimś czasie,i sprawdzeniu kilku instalek-przeszło mi.Ważne teraz jest dla mnie jego działanie a nie miejsce jego zainstalowania. :smiley: :smiley:

Twoja sytuacja jest ekstremalnie dziwna jak pobrałeś instalator 64 bitowy to inna wersja ci się nie zainstaluje, po za tym avg nie jest w pełni 64 bitowy część tego programu jest 32 bitowa.

czempion00 ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Już wyjaśniam.

AVG x64 pobierana z avg.pl/pobierz to poprawna, 64 bitowa wersja AVG, a to, że instaluje się do Program Files x86, a nie do Program Files to detal, który wynika z tego, że istnieje jeden build interfejsu użytkownika AVG - 32 bitowy ale dwie wersje skanerów AVG - 32 i 64 bit.

Podczas instalacji wersji 64bit, instaluje się wspólny interfejs ale odpowiednie dla 64bitowej architektury sterowniki skanera, sterownik zapory itd.

Sterowniki instalują się do SysWOW64, tak jak wszystkie 64 bitowe.

Jeśli nie wierzysz to spróbuj zainstalować na systemie x64 AVG w wersji 32bitowej ;).

W przypadku gdy po instalacji wersji x64 występują BSOD (a nie powinny) piszn a pomoc@avg.pl i dołącz zrzuty bsodów z \Windows’\minidump i eksport z msinfo32.

Ok, dzięki za wyjaśnienie, a mam jeszcze problem dot. zaprory, a więc jest błąd komunikacji ze sterowikiem. Spojrzałem w połączenie lokane, a tam nie ma AVG Filter driver, podczas instalacji system odrzuca sterownik bo nie jest podpisany cyfrowo. A więc dlatego nie działa zapora. Czy mógłbym uzyskać ten sterownik podpisany cyfrowo albo jakieś rozwiązanie tego problemu?

Cześć,

Zgłoś sprawę na pomoc@avg.pl bez analizy dlaczego sterownik jest odrzucany przez Twój system niczego nie ustalimy.

Nie istnieje nie podpisany sterownik zapory, jeśli odrzuca Ci sterownik zapory podczas instalacji to coś jest nie w porządku z aktualizacjami w Twoim systemie, możesz mieć np starą wersję aktualizacji Root Certificate.