Szukam biurka ze zdjęcia

(Asusswift) #1

Witam, może ktoś wie gdzie takie dostanę? Czy to jest to? Na zdjęciu wygląda na nieco jaśniejsze, a na str brw jest ciemniejsze, może dlatego, że było światło zapalone? http://i.imgur.com/SOVIeja.jpg wydaje mi się, że to te http://www.brw.com.pl/biurka_stoly_biurowe/1509,biurko-largo.html

(GBM) #2

419zł za takie biurko…?

(Asusswift) #3

Ogólnie to chcę duże biurko, a te ma 160x72 i by pasowało mi, niezbyt zależy mi na szafkach, może być, a może wgl ich nie być…

A myślisz jakbym zamówił, np w jakimś sklepie meblowym, żeby zrobili podobne to ile by wzięli? Jaki to jest materiał? Taki ciemny?

(tomnatom) #4

Ja podobne biurko tylko węższe (95 cm) z wysuwanym blatem na rolkach i półką w dolnej tylnej części poskłądałem za 85 zł.

Jeżeli chodzi o kolor to jest prawdopodobnie ciemny orzech lub palisander. Zdjęcia nie zawsze oddają prawdziwy kolor.

(GBM) #5

Myślę, że zamówione “na wymiar” może cenowo być różnie. Zależy od firmy. Natomiast materiały to pewnie zwykła płyta wiórowa.

W leroy merlin takie płyty wiórowe, kupisz za grosze za m2. I to już oklejone: http://www.leroymerlin.pl/elementy-mebli-i-okucia/plyty-wykonczeniowe-polki/plyty-wiorowe-laminowane,a841.html. Pewnie jak poszukasz po wyspecjalizowanych sklepach z materiałami stolarskimi/meblowymi - to będziesz miał lepszy wybór i produktów i cen :slight_smile:

(lordjahu) #6

Podobnie cenowo wyjdzie. Sam jestem na tym etapie że szukam do mieszkania nowego biurka i też celuję w tego typu.

(Codeobiect) #7

GBM dobrze radzi, podjedź do leroy merlin i dotną Ci tak jak będziesz potrzebował, dodatkowo Ci okleją i jak dobrze zagadasz to jeszcze Ci mogę ponawiercać, czy co tam potrzebujesz.

Ja jak brałem u nich blat na stolik to sami zaproponowali, że zrobią “drewniane” podkładki, żeby wzmocnić trochę łączenia i dodatkowo pomierzyli i zaznaczyli taśmami miejsca , w których ma być wszystko pomocowane, żeby było równo :wink: Jednym słowem odjęli mi 50% pracy :wink: Nie mówiąc już o kosztach, które wyszły śmiesznie tanie :slight_smile:

Tak więc polecam się tam wybrać bo takie biurko można sprawić sobie za grosze, w dodatku dochodzi satysfakcja z własnoręcznie zrobionego stanowiska.

Pozdrawiam! 

(Asusswift) #8

Cena biurka została obniżona o 50 zł, niby nie majątek, ale zawsze coś. Biurko jakbym zamawiał to pewnie z przesyłką, płatność przy odbiorze.

Może ktoś się orientuje ile kosztowała by przesyłka (waga biurka 60 kg) to pewnie jakaś droższa? Wyrobiłbym się w granicy do ~30 zł? Wolałbym mniej, ale cóż. Niestety mam daleko do tego sklepu :confused:

Najważniejsze: czy to biurko z brw i tamto ze zdjęcia to te same?

(Codeobiect) #9

Przesyłka z taką waga wyjdzie drogo, na 30 zł nie masz co liczyć. Średnio ok 70 zł wychodzi, niekiedy drożej, zależy od firmy i innych czynników.

Np. DHL - paczka powyżej 30 kg do 100 kg - cena 164,99 zł brutto. (tutaj porównaj sobie innych: Przesyłka)

Więc nie wiem, czy jest sens. Tak podjedziesz do Leroy, albo w innej miejsce, gdzie oferują płyty i docięcie i wyjdzie Cie to o wiele taniej.

Pozdrawiam!

(Asusswift) #10

Odpisali, że ~192 zł, więc za jakiś czas się przejadę albo coś wykombinuję. Dzięki wszystkim :slight_smile:

(lith) #11

60 kg biurko? :O 

(Frog) #12

A mnie dziwi, że na zdjęciu nawet piloty i kluczyki leżą równo ułożone co sugeruje, że mamy do czynienia z pedantem, ale tymczasem kabel paskudnie zwisa spod telewizora. Zastanawiające ;- )

(Asusswift) #13

To było jeszcze przed ‘‘sprzątaniem’’ kabli. Efekty po