Szukam biurka ze zdjęcia

Witam, może ktoś wie gdzie takie dostanę? Czy to jest to? Na zdjęciu wygląda na nieco jaśniejsze, a na str brw jest ciemniejsze, może dlatego, że było światło zapalone? http://i.imgur.com/SOVIeja.jpg wydaje mi się, że to te http://www.brw.com.pl/biurka_stoly_biurowe/1509,biurko-largo.html

419zł za takie biurko…?

Ogólnie to chcę duże biurko, a te ma 160x72 i by pasowało mi, niezbyt zależy mi na szafkach, może być, a może wgl ich nie być…

A myślisz jakbym zamówił, np w jakimś sklepie meblowym, żeby zrobili podobne to ile by wzięli? Jaki to jest materiał? Taki ciemny?

Ja podobne biurko tylko węższe (95 cm) z wysuwanym blatem na rolkach i półką w dolnej tylnej części poskłądałem za 85 zł.

Jeżeli chodzi o kolor to jest prawdopodobnie ciemny orzech lub palisander. Zdjęcia nie zawsze oddają prawdziwy kolor.

Myślę, że zamówione “na wymiar” może cenowo być różnie. Zależy od firmy. Natomiast materiały to pewnie zwykła płyta wiórowa.

W leroy merlin takie płyty wiórowe, kupisz za grosze za m2. I to już oklejone: http://www.leroymerlin.pl/elementy-mebli-i-okucia/plyty-wykonczeniowe-polki/plyty-wiorowe-laminowane,a841.html. Pewnie jak poszukasz po wyspecjalizowanych sklepach z materiałami stolarskimi/meblowymi - to będziesz miał lepszy wybór i produktów i cen :slight_smile:

Podobnie cenowo wyjdzie. Sam jestem na tym etapie że szukam do mieszkania nowego biurka i też celuję w tego typu.

GBM dobrze radzi, podjedź do leroy merlin i dotną Ci tak jak będziesz potrzebował, dodatkowo Ci okleją i jak dobrze zagadasz to jeszcze Ci mogę ponawiercać, czy co tam potrzebujesz.

Ja jak brałem u nich blat na stolik to sami zaproponowali, że zrobią “drewniane” podkładki, żeby wzmocnić trochę łączenia i dodatkowo pomierzyli i zaznaczyli taśmami miejsca , w których ma być wszystko pomocowane, żeby było równo :wink: Jednym słowem odjęli mi 50% pracy :wink: Nie mówiąc już o kosztach, które wyszły śmiesznie tanie :slight_smile:

Tak więc polecam się tam wybrać bo takie biurko można sprawić sobie za grosze, w dodatku dochodzi satysfakcja z własnoręcznie zrobionego stanowiska.

Pozdrawiam! 

Cena biurka została obniżona o 50 zł, niby nie majątek, ale zawsze coś. Biurko jakbym zamawiał to pewnie z przesyłką, płatność przy odbiorze.

Może ktoś się orientuje ile kosztowała by przesyłka (waga biurka 60 kg) to pewnie jakaś droższa? Wyrobiłbym się w granicy do ~30 zł? Wolałbym mniej, ale cóż. Niestety mam daleko do tego sklepu :confused:

 

Najważniejsze: czy to biurko z brw i tamto ze zdjęcia to te same?

Przesyłka z taką waga wyjdzie drogo, na 30 zł nie masz co liczyć. Średnio ok 70 zł wychodzi, niekiedy drożej, zależy od firmy i innych czynników.

Np. DHL - paczka powyżej 30 kg do 100 kg - cena 164,99 zł brutto. (tutaj porównaj sobie innych: Przesyłka)

Więc nie wiem, czy jest sens. Tak podjedziesz do Leroy, albo w innej miejsce, gdzie oferują płyty i docięcie i wyjdzie Cie to o wiele taniej.

Pozdrawiam!

Odpisali, że ~192 zł, więc za jakiś czas się przejadę albo coś wykombinuję. Dzięki wszystkim :slight_smile:

60 kg biurko? :O 

A mnie dziwi, że na zdjęciu nawet piloty i kluczyki leżą równo ułożone co sugeruje, że mamy do czynienia z pedantem, ale tymczasem kabel paskudnie zwisa spod telewizora. Zastanawiające ;- )

To było jeszcze przed ‘‘sprzątaniem’’ kabli. Efekty po