Szukam CMSa

Witam,

Szukam systemu CMS lub wtyczki do istniejącego systemu posiadającej następujące funkcje:

Tworzenie podstron ( z dostępem dla użytkowników premium )

Tworzenie podstron dla wszystkich użytkowników.

Dodawanie newsów.

Aby dołączyć do grupy użytkowników premium trzeba dokonać opłatę za pomocą płatności dotpay (sms lub przelew).

Użytkownicy mogą wykupić dostęp premium na okres 7, 30, 180, 365 dni. System powinien automatycznie dodawać użytkowników do grupy premium na dany okres po dokonaniu opłaty (wpisując kod dostępu otrzymany smsem lub na e-mail) po upłynięciu okresu członkostwa system automatycznie przenosi użytkownika do grupy normalnych użytkowników.

Potrzebuję tego systemu do udostępniania płatnych treści na stronie. Proszę o propozycje systemów darmowych oraz płatnych (do 200 - 300 zł).

Wydaje mi się, że znalazłbyś odpowiednią wtyczkę do PHP-Fusion / eXtreme-Fusion. Systemy bardzo lekkie i proste, a z wtyczkami mogą sporo.

W przeciwnym wypadku polecam Joomla!, na pewno znajdziesz do niej taki moduł (zresztą, czego to do joomli nie ma).

Przecież dotpaya można wdrożyć do każdego cms, bez znaczenia czy to joomla, wp, drupal, jakiś inny czy autorski.

Tak, ale z tego co można wywnioskować z jego postu, to on chyba szuka gotowego rozwiązania, a to nie to samo, co wdrożenie :slight_smile:

Trochę zmienię wymagania tego CMSa. Jeżeli jest to przydał by się taki w którym mogę robić grupy użytkowników dla których jest udostępniony tekst do grupy użytkownik może dołączyć w każdej chwili klikając jakiś button. System automatycznie dopisze użytkownika do tej grupy a następnie po określonym czasie usunie go z grupy. Czy jest coś takiego? Jak szukałem wtyczek do extreme fusion to nie mogę znaleźć. Widział ktoś coś takiego?