Szukam czystego Windows 7 HP do pobrania PL/EN

Witam,

może ma ktoś link do jakiejś czystej wersji Windows 7 Home Premium w wersji polskiej ewentualnie może być angielska. Jadnak liczę, że znajdzie się jakaś polska wersja wiem, że raczej sam nigdzie takiej nie znajdę wszystkie są z jakimiś “dodatkami”, a mi chodzi o czystą wersję może być z SP1. Może ma ktoś jakiś link do polskiej wersji, bo nie mam od kogo pożyczyć płytki z Windows 7 HP, a że dysk niestety mnie zawiódł swoje recovery straciłem. Wiem, że są również jakieś oryginalne wersję w necie, ale trzeba płacić za subskrypcje, a sama płytka od producenta ponad 100 zł …

http://www.instalki.pl/systemy-operacyjne/download/Systemy_operacyjne/Windows_7.html

 

Jest to czysty obraz systemu z SP1. Polskiej wersji z oficjalnego i darmowego źródła nie znajdziesz. 

Ok dzięki, a czy mój klucz będzie pasował mam do HP ale PL.

Będzie pasował.

Jak coś płyta z dowolną edycją 7 jest taka sama, można przerobić iso aby umożliwiało instalacje każdej wersji (tak jak w Viście).

Aha dzięki, gdzieś chyba mam Windows 7 Ultimate z SP1 PL czystą wersję. Mam nagrany na zwykłą płytkę, ale ważne, że czysty znając życie sama modyfikacja tej płytki żeby HP zainstalować już bedzie niezgodne z licencją, ale kto to sprawdzi? Ważne jest chyba że mam naklejkę na PC i klucz do tej wersji :stuck_out_tongue_winking_eye:

Z darmowego i dość oficjalnego linka? A trafiłem kiedyś na post na stronie answers MS. Teraz znalazłem. Mam acera z recovery i tylko naklejkę COA za baterią. Ba, w poście na samym dole, są podane sumy kontrolne sha1 i nawet działające linki do pobrania nad sumą kontrolną.

http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-windows_install/listing-of-checksums-for-windows-7-downloads/02db6dc6-c05c-4d6a-b8d0-32094bee774e

Mam jeszcze jedno pytanko żeby się w nic nie bawić może ktoś ma niepotrzebną płytkę z Windows 7 na sprzedaż (chodzi mi o samą oryginalną płytkę)?  Jeżeli nikt nie ma chyba kupię jednak od producenta za tą stówkę no trudno mogłem przewidzieć, że dysko może paść, a Windowsa nie zgrałem na płytkę… :frowning: