Szukam darmowego klienta VPN do plików torrent

Musi być darmowy. Nigdy nie korzystałem z VPN, jestem zielony troche w temacie. Co polecicie?

NIe ma rzeczy darmowych, nie dobrych darmowych.

No i tytuł: Szukam darmowego klienta VPN do plików torrent wskazuje, że chcesz sie ukrywać, gdyż planujesz robić coś nielegalnego, pobierać np. gry (i udostepniać je). Aspekt etyczny pozostawiam Tobie, ale uprzedzam, że intensywne korzystanie z torrentów moze doprowadzic do całkowitej utraty danych i wielodniowych sesjach naprawczych z Juliuszem. :wink:

VPN do torrentów? Co za abstrakcja. Za darmo będzie wolno i/lub z limitem danych, a jak masz płacić za VPN, to zapłać twórcom utworu/programu parszywy piracie!

Z jednej strony doceniasz czyjąś pracę, bo chcesz z niej korzystać, z drugiej strony chcesz ich jawnie oszukiwać/wykorzystywać.

Ciekawe co byś mówił, gdyby ktoś tak traktował twoją pracę…

Jest pewien VPN szybki, ale nie podam nazwy i nie pomogę, bo nie wolno pomagać piratom.

Po co ci vpn do pobierania legalnych obrazów dystrybucji linuksowych?

To, że szukam w/w programu nie znaczy, że jestem piratem, łatwo jest kogoś ocenić, ot tak. Temat do zamknięcia, znalazłem co chciałem.

Ty ale wiesz że vpn to nie tylko ukrywanie IP a zresztą po co ja ci bede to łumaczyć te jesteś tech spec przecież od gadania na pokaz o niczym.

Tak sobie myślę, że gdybym był organizacją zajmującą się tropieniem piratów, to pierwsze co bym zrobił, to uruchomił ‘darmowy VPN dla plików torrent’ xD