Szukam darmowej chmury z funkcjonalnością Dropboxa

Konkretnie chodzi mi o opcję, której nie udało mi się jak dotąd znaleźć w żadnej innej tego typu usłudze, a mianowicie możliwość podmiany pliku bez zmiany odnośnika do jego pobrania. Dysków internetowych oraz hostingów obrazków jest spory wybór i naprawdę nie pojmuję, dlaczego nigdzie nie ma takiej opcji :frowning:

Przykładowo wgrywam sobie jakąś grafikę, kopiuję link i wklejam do posta na forum, ale np. po jakimś czasie edytuję i poprawiam/ulepszam obrazek (zajmuję się grafiką) i chciałabym go podmienić w tym poście. Jeśli wklejony obrazek był wgrany na Dropboxa, to wystarczy, że wrzucę ten poprawiony i automatycznie w poście na forum zostanie wyświetlony nowy obrazek, ponieważ odnośnik wciąż będzie ten sam. W przypadku innych hostingów muszę edytować post i wklejać nowy odnośnik, ponieważ nawet jeśli grafika zostanie podmieniona, to i tak bezpośredni link do niej się zmienia.

Powiększ sobie pojemność konta na allegro czy przez znajomych.

Znajomi albo już mają Dropboxa albo nie chcą. A na Allegro, to w jaki sposób? Mam tam konto, ale niczego nie sprzedaję, tylko czasami coś kupię…

 

Aukcje są gdzie można kupić. Ale to pewnie niezgodne z umową z Dropoxem.

 

Poza poleceniami są inne sposby na dodatkowe darmowe miejsce https://www.dropbox.com/getspace

  1. Instalacja Mailbox na androidzie (1 GB) https://www.dropbox.com/help/1962?path=space_and_storage

  2. połączenie z Facbookiem i twitterem (kiedyś było i być moze nadal jest 250 MB)

  3. użycie Carousel (3 GB) https://www.dropbox.com/help/287

 

Jeśli pomogłem proszę również o pomoc :slight_smile: Też zbieram bonus w usłudze https://workflowy.com/invite/5e24fca.lnx - wystarczy zarejstrować konto, nie trzeba niczego instalować. Można korzystać bo to też fajna usługa.

1 polubienie