Szukam dobrego antywirusa... (płatnego) co Poleciacie?

(Aju) #1

Jak w temcie może być do kupienia, podejzewam ze takie sa lepsze.

Mam obeznie n.avirusa 2003 prof ale on juz troche stary i nie radzi sobie z usowaniem niektorych problemow.

Moja zona ma nortona 2006 co o nim sadzicie?

poradzcie jakiegos dobrego z dobra blokada syfu z netu oraz takiego ktory sam to usowa!

dzieki!

(walker123) #2

Panda Antivirus 2007+Firewall, Płatny antywirus+firewall

(aju) #3

nod32, kaspersky.

:szukaj:

(Joan Sunshine) #4

ehhh było, było, było... poszukaj.

KIS, NOD32. Norton bez sensu, zamula, full usług a syf przepuszcza.

Złączono Posta : 16.02.2007 (Pią) 23:56

I nie instaluj Pandy. To jest moje zdanie oczywiście, nie mniej jednak tem program ma tendencję do wysypywania się i nie jest skuteczny.

(Gugu007) #5

Kasperek!:mrgreen:

(Mater93) #6

Kaspersky :wink:

(Wat60) #7

Moim zdaniem pakiet:

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1664&t=86

(Aju) #8

wiedzilem ze bedzie szukaj szukaj... no i nic nei daje co temat to 100 roznych opini

:shock: myslem ze to dobry program

ktory z tych? maja one jakiegos firewala? jak wypadaja w porownaniu z nortonem 2006?

ps. zonie dziale swietnie tak mi sie wydaje! :wink:

(Darek Wiki) #9

aju_RidazUnit zobacz to ==> http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... highlight=

(Aju) #10

Fisherr dzieki

dzieki tez wsyztkim doradzajacym :slight_smile:

temat mozna zamknac w sumie

(Joan Sunshine) #11

KIS ma firewalla bo to pakiet Internet Security. Do NODa zalecany jest Outpost i w tym zestawieniu działa świetnie, pochłaniając minimum zasobów. Z własnego doświadczenia wiem, że Norton jest programem na mocne kompy, pożera dużo zasobów. Jeśli chcesz, wrzuć triala, to najlepszy sposób, żeby się przekonać, co Ci odpowiada.

(Dudas bad boy) #12

No nie wiem jak wy możecie Kaspra proponować?? :? Ja miałem z nim same problemy. Nie widziałem serwerów w cs-e jak grałem przez hamachi. I najważniejsze że nie da sie go wyłączyć;/ Ja mam mało proponowanego Mks2007 i działa świetnie! Idealnie! Po wyłączeniu monitora plików nie zamula tak kompa i od dawna nie mam żadnego wira.

(Fernando) #13

Siemanko, by nie robić nowego tematu.

Mam zamiar kupić nod'a (Kochana Ciocia :mrgreen: ) Ale jest jeden problem nod32 po polsku jest wydany w wersji tylko 2.70.28 gdy w angielskiej wersji już można nabyć wersje 2.70.31 i tu jest pytanie kiedy będzie nowsza wersja po polsku ??.

(Remix) #14

Witam!

Przecież to nie ma praktycznie znaczenia czy jest 2.70.28, czy 2.70.31 - jak wyjdzie to sobie zaktualizujesz.

NAJWAŻNIEJSZE są definicje wirusów, a te są takie same dla obu wersji - zawsze najnowsze możliwe pobrane przez autoupdate.

(Joan Sunshine) #15

Po to jest antywir. Ubijanie procesów w przypadku każdego nic totalnie nie da, włączą się na nowo. Kacper jest bardzo dobry moim zdaniem. Może miałeś problemy z jego konfiguracją.

(system) #16

Ja mam i polecam NIS 2007 w brew pozorom jest bardzo szybki i nie muli kompa.

(Fishbone) #17

ja polecam arce... to jedyny na którym się nigdy nie zawiodłem a miałem większość...

(Aju) #18

... kupiłem właśnie Norton Internet Security 2007 po Polsku w Boxie. Cena troche duża ale kupa programów w tym jest :slight_smile:

zobaczymy jak mi się to będzie sprawdzać, tymczasem czas go zainstalowac :lol:

(Krzychuu) #19

aju_RidazUnit , a ile zapłaciłes? :slight_smile:

(Aju) #20

249zł :?