Szukam dobrego antywirusa... (płatnego) co Poleciacie?

Jak w temcie może być do kupienia, podejzewam ze takie sa lepsze.

Mam obeznie n.avirusa 2003 prof ale on juz troche stary i nie radzi sobie z usowaniem niektorych problemow.

Moja zona ma nortona 2006 co o nim sadzicie?

poradzcie jakiegos dobrego z dobra blokada syfu z netu oraz takiego ktory sam to usowa!

dzieki!

Panda Antivirus 2007+Firewall, Płatny antywirus+firewall

nod32, kaspersky.

:szukaj:

ehhh było, było, było… poszukaj.

KIS, NOD32. Norton bez sensu, zamula, full usług a syf przepuszcza.

Złączono Posta : 16.02.2007 (Pią) 23:56

I nie instaluj Pandy. To jest moje zdanie oczywiście, nie mniej jednak tem program ma tendencję do wysypywania się i nie jest skuteczny.

Kasperek!:mrgreen:

Kaspersky :wink:

Moim zdaniem pakiet:

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1664&t=86

wiedzilem ze bedzie szukaj szukaj… no i nic nei daje co temat to 100 roznych opini

:shock: myslem ze to dobry program

ktory z tych? maja one jakiegos firewala? jak wypadaja w porownaniu z nortonem 2006?

ps. zonie dziale swietnie tak mi sie wydaje! :wink:

aju_RidazUnit zobacz to ==> http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

Fisherr dzieki

dzieki tez wsyztkim doradzajacym :slight_smile:

temat mozna zamknac w sumie

KIS ma firewalla bo to pakiet Internet Security. Do NODa zalecany jest Outpost i w tym zestawieniu działa świetnie, pochłaniając minimum zasobów. Z własnego doświadczenia wiem, że Norton jest programem na mocne kompy, pożera dużo zasobów. Jeśli chcesz, wrzuć triala, to najlepszy sposób, żeby się przekonać, co Ci odpowiada.

No nie wiem jak wy możecie Kaspra proponować?? :? Ja miałem z nim same problemy. Nie widziałem serwerów w cs-e jak grałem przez hamachi. I najważniejsze że nie da sie go wyłączyć;/ Ja mam mało proponowanego Mks2007 i działa świetnie! Idealnie! Po wyłączeniu monitora plików nie zamula tak kompa i od dawna nie mam żadnego wira.

Siemanko, by nie robić nowego tematu.

Mam zamiar kupić nod’a (Kochana Ciocia :mrgreen: ) Ale jest jeden problem nod32 po polsku jest wydany w wersji tylko 2.70.28 gdy w angielskiej wersji już można nabyć wersje 2.70.31 i tu jest pytanie kiedy będzie nowsza wersja po polsku ??.

Witam!

Przecież to nie ma praktycznie znaczenia czy jest 2.70.28, czy 2.70.31 - jak wyjdzie to sobie zaktualizujesz.

NAJWAŻNIEJSZE są definicje wirusów, a te są takie same dla obu wersji - zawsze najnowsze możliwe pobrane przez autoupdate.

Po to jest antywir. Ubijanie procesów w przypadku każdego nic totalnie nie da, włączą się na nowo. Kacper jest bardzo dobry moim zdaniem. Może miałeś problemy z jego konfiguracją.

Ja mam i polecam NIS 2007 w brew pozorom jest bardzo szybki i nie muli kompa.

ja polecam arce… to jedyny na którym się nigdy nie zawiodłem a miałem większość…

… kupiłem właśnie Norton Internet Security 2007 po Polsku w Boxie. Cena troche duża ale kupa programów w tym jest :slight_smile:

zobaczymy jak mi się to będzie sprawdzać, tymczasem czas go zainstalowac :lol:

aju_RidazUnit , a ile zapłaciłes? :slight_smile:

249zł :?