Szukam dobrego odtwarzacza ale na baterie "AAA" lub "AA"

Bo te ładowane przez USB działaja bardzo krotko. Moj zen v creative tylko 8 godzin wytrzymuje a na pudelku pisze ze do 15. Moj dyzur w pracy trwa 12 godzin i dlatego chce kupic nowy na baterie ktore bede mogl naladowac za jednym razem 4 sztuki w jakiejs ładowarce sieciowej i od uzależnie sie od komputera i wiecznie rozładowanej bateri w odtwarzaczu. Ja swoj odtw. tyle samo ładuje ile słucham :o

Prosze o jakąś dorade :slight_smile:

Ipod NANO. Trzyma bardzo długo i ma wbudowany akumulator :wink: co do odtwarzacza dobrego to iriver lub Philips. oba na baterie/akumulatory AA lub AAA

SETi , 15 h może trzymać ( piszę małymi literkami ) tylko utwory 4 minutowe o 64kbps czy jakoś tak :slight_smile:

Więc się nie dziwie…

godne polecenia są jeszcze odtwarzacze sandisk i nieco droższe iaudio

iriver t60 - mam i polecam, jak jakieś pytania to pytać :slight_smile:

A tak ogólnie to chyba iaudio, iriver i apple robią dobre odtwarzacze, poszukaj sobie w ich ofercie. Też szukałem czegoś na AAA/AA i wybrałem właśnie t60, jestem zadowolony.

sony walkman to złe odtwarzacze?

http://www.frazpc.pl/news/20016-Nowe_od … AE_NWZA820

Nowe odtwarzacze, więc nie mają wyrobionej marki w taj konkretnej dziedzinie. Nic złego ani dobrego nie słyszałem o tym Sony.

ja mam sansę clip, bateria trzyma sporo czasu, przy słuchaniu muzy ok. 45min dziennie akumulator ładuję co 2 tyg. :slight_smile:

jest napisane w opisie, że trzyma do 15h i jest to prawda

także polecam Sansa Clip lub nowszy Sansa Fuze (trzyma jeszcze dłużej :P)

Gdzieś wyczytałem ze on odtwarza tylko legalne wma :?: Czy to prawda :?: A po drugie jest drogi :!: A ja mam juz jeden drogi “player” :smiley:

Co to są legalne wma? Ja normalnie odpalam wma, nie powinno być żadnych problemów.

Napiszę tak: drogi, ale dobry player, za którego imo opłaca się dać tyle kasy.

Po więcej info na temat playerów możesz poszukać na forum mp3store, wydaje mi się, że trochę się tam niektórzy znają na rzeczy, na pewno bardziej niż ja. :slight_smile:

T60 odtwarza wszystko normalnie. Na pewno jest on takim playerem, którym warto się zainteresować.

Bo nawet nie wiedziałem że takie marki istnieją jak podawaliscie! :slight_smile:

Widocznie widziałeś dotąd mp3’ójki tylko w biedronce. :slight_smile:

Dobrych producentów masz podanych, parę modeli, więcej info jak pisałem na forum mp3store, nic dodać, nic ująć. Decyzja należy do Ciebie.

Może Zen Nano Plus ja dobrymi akumulatorkami robię około 15 godzin muzy… :slight_smile:

Dobrymi czyli jakimi konkretnie?

Zawsze możesz sobie kupić mp3/mp4 z akumulatorem ładowanym przez USB i ładowac przez zwykła ładowarkę do telefonu np Sagema lub Motoroli bo one maja takie wejśćie. Ja sam mam MP4 i tak robię a gniazdko w pracy to ty chyba masz.

Akumulatorkami bardzo cenionymi w Anglii - Jessops 1000mAh 1.2V NiMH

http://www.allegro.pl/item406570098_100 … _lodz.html <- Te również są bardzo dobre…

ale mi nie chodzi o baterie ladowqane tylko o sam odtwarzacz z wbudowanym akumulatorem.

chrucik , nie słyszałem o nich, zapamiętam. Osobiście właśnie z tych pentagramów korzystam i jestem również zadowolony. :slight_smile:

Himmak5g , chrucik odpowiadał na mojego posta, a nie Twojego. :slight_smile:

Ja mam creative zen v :arrow: ale denerwuje mnie ładowanie przez USB :lol: bo na “AAA” lub “AA” to jestem nie zależny bo moge kupić sobie kilka sztuk w sklepie i zabrac na zapas i wymieniać wedlug potrzeb :!: