Szukam dodatku/programu do skype pozwalającego rozmawiać w t

Jak w temacie - poszukuję programiki który umożliwi mi rozmowę z znajomymi ze skype podczas gry bez konieczności minimalizacji. By działało to mniej więcej na zasadzie steam czy też origin - po wciśnięciu odpowiedniej kombinacji klawiszowej po prostu wyświetlało by mi się okno skype. Obiło mi się o uszy, że jest coś takiego, jednak nie jestem w stu procentach pewien czy aby na pewno i jeżeli jak jak się nazywa.

jeśli chodzi o gry to TeamSpeak 3 lub Mumble ,chyba ostatnio Mumble daje darmowe sloty ?

co do Skype nie nadaje się do gier (owszem można ale to męczarnia i że tak nazwę “zamuł” :smiley: )

Źle mnie zrozumiałeś. :stuck_out_tongue: Chodzi o to by skype działał na podobnej zasadzie jak steam aby po wciśnięciu odpowiedniej kombinacji klawiszowej pojawiało mi się w trakcie gry okno skype (jak w przypadku steam) gdzie będę mógł spokojnie gadać ze znajomymi w formie pisemnej bez konieczności minimalizowania gierki. Był podobno jakiś komunikator do tego (specjalnie stworzony pod gry) na który można było importować osoby z listy kontaktów skype.