Szukam: drukarka laserowa, fax, duplex, LAN, monochromatyczna

Witam,

 

Poszukuję drukarki laserowej. Zależy mi, aby drukarka:

  • drukowała w czerni (monochromatyczna),

  • posiadała duplex,

  • była urządzeniem wielofunkcyjnym (skaner, kopiarka),

  • posiadała możliwość wysyłania fax (wbudowane gniazdo RJ-11),

  • posiadała gniazdo RJ-45 (aby działała jako drukarka sieciowa),

  • jeżeli to możliwe to, aby była w miarę tania w eksploatacji.

 

Cena drukarki: do 2000zł.

 

Z góry dziękuję wszystkim za wrzucane typy drukarek. :slight_smile:

 

Co tutaj się dużo rozpisywać… http://www.brother.pl/g3.cfm/s_page/73190/s_level/35520/s_product/mfc-7460dn

 

Tanie i wydajne tonery, posiada wszystkie funkcje o których wspominasz. Będziesz zadowolony a jak dobrze poszukasz to wydasz 900 zł a nie 2000 zł. Sam używam w firmie (ale bez faksu) i nigdy w życiu nie kupię już np. hp…

Witam,

 

Dziękuję za odpowiedź. Ważny jest dla mnie omawiany port Rj-11. Podana przez Ciebie drukarka posiada funkcję PC-FAX. Jesteś pewien, że w pełni zastąpi to tradycyjną metodę wysyłania fax’ów po lini telefonicznej?

Czekam również na propozycje od innych użytkowników: http://telewizor.eu/forum/

 

Pozdrawiam

Poczytaj dokumentację na początku do tego modelu: http://download.brother.com/welcome/doc002738/cv_mfc7360n_pol_qsg_lx5433039.pdf :wink:

Faktycznie, dziękuję, że zwróciłeś mi na to uwagę. :slight_smile: Produkt faktycznie spełnia wszystkie moje oczekiwania, jednak nadal mam wątpliwości co do omawianej fukcnji faxu. Nie ukrywam, że temat fax’u w drukarce jest mi całkowicie obcy. Czy, aby na pewno jest to funkcja, która pozwoli mi odbierać i wysyłać fax bez żadnych przeszków, również do osób, które posiadają tradycyjny “fax”?

Myślę, że nie będzie żadnych problemów. Zawsze możesz zadzwonić na infolinię Brother i tam uzyskasz odpowiedź, która pewnie Cię zadowoli. Mało tego możesz tę samą linię współużytkować z telefonem i jak dobrze ustawisz to urządzenie rozpozna kiedy idzie sygnał faksu a kiedy jest to telefon i przepuszcza sygnał do aparatu telefonicznego. Dodam, że zamienniki tonerów to koszt około 40 zł i wytrzymują długo.

Polecam  HP  LaserJet Pro M1536DNF.

Sprawdzony producent, tanie, łatwo dostępne  zamienniki.