Szukam działających sterowników do Radeona HD5650

Witam wszystkich serdecznie,

otóż po reinstalacji Windowsa mam nie lada problem z moją kartą graficzną.

Przed reinstalacją grałem w WoW’a, niemal na maksymalnych detalach, pięknie szło z FPSami, ogółem cud, miód i orzeszki,

teraz po reinstalacji gram w grę Tera Online, nieco bardziej wymagającą, natomiast miewam freezy nawet na detalach równych 0 i niewiele większe freezy na detalach maksymalnych,

słyszałem że pomocna może być tutaj aktualizacja sterowników swojej karty graficznej, z którą mam problem od samego początku posiadania jej.

W menadżerze urządzeń wyświetla mi poprawnie “ATI Mobility Radeon HD 5650”.

Ale czymkolwiek chcę ją poczęstować - ona tego nie chce, czyt. pobrałem najnowszy AMD Catalyst Mobility 12.4, otwieram program, wskazuje miejsce i mam taki oto obraz 87209539779792592741.jpg

Oczywiście zadeklarowałem wcześniej: Notebook Graphic - Radeon HD series - Mobility Radeon HD 5xxx Series - Windows 7 64bit

Jedyny działający sterownik to AMD Display Driver V8.712-blalbalbaTOSHIBA. Ale przecież on może być stary, czy mogę próbować coś działać z szukaniem najnowszego AMD Display Drivera? Tak w ogóle to jaki jest najnowszy? Bo na oficjalnej stronie za nic w świecie go nie widzę.

PS. Jeśli ktokolwiek wie więcej o grze Tera Online, bardzo proszę o informację czy na moim sprzęcie:

Laptop: Windows 7 - 64bit, Core i5 M480 2.67GHz, 4GB RAM, Mobility Radeon HD 5650

da się pograć w tą grę, ponieważ martwią mnie już te freezy, low fpsy…

Pozdrawiam,

Zieloony.

Byłeś na stronie producenta notebooka? sterowniki

Pewnie był skoro pisał o jedynym działającym sterowniki toshiby :slight_smile: a podaj tak z ciekawosci identyfikator karty dajesz prawym przyciskiem myszy na wpis karty w menedzerze urządzeń , następnie właściwości następnie zakładka szczegoły i z listy wybierasz identyfikatory sprzętu.

Umiesz czytać?

Byłem.

Tutaj zarzucam screenem.

79941258249597928105.jpg

I wielkie dzięki za okazanie chęci pomocy :slight_smile:

To pokaż mi inne.

Najnowszy sterownik:

http://d10.devid.info/file/34/880mw7vga.zip

8.741.0.0000 z 2010-05-27

Ewentualnie ściągnij sterownik do wersji desktopowej i użyj mobility moddera, jednak zaznaczam że po takim zabiegu mogą działać a nie muszą, u mnie na starym laptopie przerobiłem tak sterowniki z xp na 7 i działały.