Szukam Firefoxa w wersji 64-bitowej pod Windowsa 7 64-bit


(Kr Zarow) #1

Witam jak w temacie irefoxa w wersji 64-bitowej pod Windowsa 7 64-bitowego. Przeszukałem kilka stron i nawet coś znalazłem i okazało się że to podróba jakaś a nie prawidziwy Firefox i tu nasuneła mi się myśl czy w ogólne Firefox jest już w wersji 64-bitowej? A jeśli jest to skąd go mogę ściągnąć by był oryginalny i poprawnie działał. Nie drążyłem zbyt tego tematu w googlach więc może nie ma takiej wersji ale jeśli jest to czy jest stabilna? Co o niej sądzicie? Warto ją zainstalować na Windowsie 7 64-bitowy czy wstrzymać się do normalnej 32-bitowej wersji?

Z góry dziękuje za pomoc :slight_smile:


(CZiPEN) #2

Nie ma Firefoxa w wersji x64.


(przemox) #3

Wszyscy używają 32 bit, bo Mozilla ma tylko taką wersję. Możesz ewentualnie wypróbować Pale Moon - jest dostępny w dobrychprogramach, także w wersji portable.


(system) #4

FF 32 bit jest szybszy i wydajniejszy od IE x64 więc co wam się tak spieszy do tych 64 bitów…

Nawet jak wejdzie x64 to będzie problem z kompatybilnością dodatków


(djl) #5

Proszę bardzo: http://www.dobreprogramy.pl/Waterfox,Program,Windows,31265.html

Przeglądarka identyczna z firefox i niema problemów z dodatkami :smiley:


(Leszek2204) #6

witam z tego co przeczytałem można już ściągnać firefoxa 64-bity :roll:

http://download.chip.eu/pl/Firefox-64-Bit_6156798.html


(djl) #7

Tak, lecz UWAGA to jest przestarzała wersja !


(Sky0 As) #8

Istnieje Firefox w wersji 64-bit, ale jest to wczesna wersja testowa (Nightly) i jest ona przeznaczona jak na razie tylko na Linux http://nightly.mozilla.org/


(Speedy Boosters) #9

Istnieje też wersja 64 bit na Windowsa http://ftp.mozilla.org/pub/mozilla.org/ … a-central/ na samym dole :stuck_out_tongue:

Jednak jeśli komuś zależy na większym “dopracowaniu” i stabilności przeglądarki to zdecydowanie lepszym wyborem będzie Pale Moon bądź Waterfox, pierwsza ma nawet oficjalne spolszczenie, drugą też da radę np. tymi z Pale Moon albo Firefox’a.