Szukam forum dla dzieci

ja myślę że tu nie ma co dziecka dyskryminować ale naprwadę lepiej dla niego będzie jak mu wlonczysz jakąs gre typu cartonnetwork bo na forum to zdecydowanie za wcześnie w tym wieku tak jak to opisali poprzednicy dziecko w ogóle nie powinno mieć dostępu do internetu :x

PS ciekawe ile ty masz lat Fałka pewnie z 10 ?? :lol:

to już chyba Jej sprawa :slight_smile:

Fałka jeżeli twój brat ma takie zainteresowania, jak opisujesz, to wątpię czy jemu by się spodobały tematy: “Jakie lubisz zwierzątko” :wink:

Co do internetu… Internet to nie jest kopalnia wiedzy ale jedno wielkie bagno, więc kontrola rodzicielska byłaby jak najbardziej na miejscu…

Jest jeszcze jeden sposób… skoro nie ma takiego forum dla dzieci, to może by się stworzyło jakiś, sądzę, że wiele sióstr i matek byłyby zadowolone :slight_smile: Może nawet już znasz osoby, które mogą takie coś zrobić… Najpierw to byłoby forum tylko dla osób z podwórka itd… Może by dzieci z podwórka z twoim bratem założyliby jakiś klub??

Pozdrawiam serdecznie…

P.S. Jak najmniej gier… każda gra, robi dziecku wodę z mózgu… Jeżeli twój brat ma taką wielką chęć wiedzy, to zacznij z nim coś tworzyć… Wnioskuję, że jesteś bardzo opiekuńczą starszą siostrą, która chce jak najlepiej… Daj mu tworzyć i rozwijać się, a gry w tym na pewno nie pomagają, nawet takie z kreskówek :wink:

Proszę mi wybaczyć to… dość brutalne porównanie, ale będąc na forach można dość często natrafić na osoby z nickami typu “CJ-Gangsta”, które myślą, że one są tu najważniejsze i jak raz się im zwróci uwagę, to zaczynają spamować, bluzgać itp. A nawet bez upomnienia mylą działy i jak już napisałem popełniają mnóstwo błędów ortograficznych. Dlatego nie dziw się, bo dla wielu osób, które usłyszą, “Ośmiolatek w internecie” pierwszym skojarzeniem będzie Dziecko Neostrady, spamer itp. Lecz wierzę, że są wyjątki od regóły i jeszcze raz przepraszam za to nietrafione porównanie.

Pozdrawiam, Rog.

To dobrze trafiłeś - bo tu są same dzieci!! :-x

Mój brat ma 6 lat i gra w http://www.gry.pl !!

Noo. Ja mam 9 lat i siedzę na forum dp.pl ( http://forum.dobreprogramy.pl )