Szukam gadżetu Sidebar sprawdzającego pocztę e-mail


(szpon5) #1

Witam serdecznie. Posiadam system Windows 7 Professional i chciałbym do niego doinstalować gadżet, który będzie sprawdzał moją skrzynkę e-mail, czy nie ma nowych wiadomości, a jeśli są to powiadomi o tym. Wszedłem na tą stronę:

http://windows.microsoft.com/en-US/windows/downloads/personalize/gadgets

Następnie do zakładki Desktop gadgets i kliknąłem Get more desktop gadgets. Oczywiście w przeglądarce mam zmieniony język wyświetlania stron na Angielski/Stany Zjednoczone. W przeglądarce gadżetów można ustawić filtrowanie języka. No dobra, dałem na wszystkie, aby wyświetliło najwięcej gadżetów, język mi nie straszny w tym przypadku, no przecież to ma być tylko powiadamiacz o poczcie.

Jednak teraz zaczynają się schody. Bo nie będę pobierał pierwszego lepszego gadżetu, bo nie wiadomo co w nim siedzi. Można też filtrować wyszukiwanie według: Całej zawartości, Microsoft i partnerzy z tytułem Gold Partners, Zweryfikowana zawartość przez dewelopera przy użyciu bezpiecznego certyfikatu.

A więc szukałem w taki sposób:

Język: Wszystkie języki

Microsoft i partnerzy z tytułem Gold Partners, Zweryfikowana zawartość przez dewelopera przy użyciu bezpiecznego certyfikatu

Pod frazami e-mail i Gmail

Niestety, wydaje mi się, że nie ma tam zaufanego takiego dodatku, albo ja nie potrafię znaleźć. Czy mógłby mi ktoś znaleźć takową rzecz, która będzie mnie powiadamiać o przychodzącej wiadomości e-mail.


(Łukash) #2

Jeżeli chodzi o pocztę Gmail ,to sprawdź Gmail Notifier ,może Ci spasuje ten sposób.(bodajże jest to wytwór Google)


(michel666pl) #3

Co do Gmaila to w gadżetach mam GMail Counter i dodatkowo do drugiego konta dodatek do taskbara - Gmail Notifier Plus.


(szpon5) #4

Moje oczekiwania spełnił program Gmail Notifier podany przez Łukash. Pobrałem go z:

http://www.gmailnotifier.com/

Jest również obsługa wielu kont Gmail, dziękuję bardzo za podanie programiku.