Szukam grungowe brushe do Gimpa

Tak jak w temacie szukam grungowe brushe, wszędzie szukałem i nie moge znalesc, jezeli nie ma ich to prosze o linki do jakis ładnych brushy.

hehehe :lol: a to dobre :hahaha: masz poczucie humoru :rotfl:

był o tym temat 2 czy 3 dni temu!

Poza tym

:google:

wpisałem też grunge+gimp

i pierwszy wynik: http://www.gimpuj.info/index.php/topic,182.0.html

więc nie mów, że szukałeś, bo tylko się ośmieszasz :evil:

nic nie chodziło? :evil:

mi nie chodziło o twój temat, nie myśl tylko o sobie, bo to egoistyczne :lol: nie tylko ty GIMPa tu używasz

człowiek ci pomaga, pod nos ci podsuwa zapytania do google, działają linki (SPRAWDZIŁEM!), a ty jeszcze się burzysz :?

taaa, i jeszcze ten link odpowiada na moje pytanie! Coś podobnego, co za ham, nie dość, że posty nabija, to jeszcze odpowiada na pytania, pewnie się podlizuje moderatorom… :?

Jak juz napisałem nie bd robił off ale musze to wyjasnic nie chodzi mi o to ile razy bd powtarzał , no tak człowiek mi pomaga ale przy okazji uzywa zbytecznych aluzji.

Fajnie ze straciłem czas na wypowiedz , lepiej poszukam sobie na google bo jak widacnie mozna się nawet spytac bo jak się to robi to temat zamienia sie w off a nie odpowiedz na moje pytanie.

Nie uzywaj liczby mnogiej dałes mi link pierwszy lepszy pewnie nawet nie zajrzales o co mi chodzi tylko by rzucic.

:lol: :lol: :lol: jak na to wpadłeś?

Człowieku mam pytanie po co smiecisz mój temat chciałem znalesc odpowiedz na moje pytanie a ty zrobiles sobie posta do wyrazania swoich emocji. Naprawde jestes wielki, a co do google moze ktos by mi dał link bo jak napisałes nie ja tylko uzywam Gimpa, i bym zaoszczędził czas.

Ehh …

po to są google, żeby wszyscy z nich korzystali, “poszukajcie mi w google brushy, zaoszczędzicie mi czas” :? takie podejście niczym się nie różni od “zróbcie mi userbara, pliiiis!!” :?

Daj sobie spokój, to forum dla myślących… tyle z mojej strony.

rss ma całkowitą rację :?

:google:

:arrow: http://www.deviantart.com/deviation/13556205/

Czy to takie trudne?

:x

No i tutaj znowu napisałes off człowieku skad ty sie wziełes trzeba do Ciebie napisac jakis wulgaryzm abys nie pisał w tym temacie. I nie pisz tutaj aluzji typu dla myslacych bo wiem co miales na mysli , no nie wiem nie znasz mnie no więc nie mozesz powiedziec takiego czego o mnie, nie czuj się wiekszy i lepszy, a wczesniej pisałes cos o egoizmie. Ehhh nie pisałem aby mi ktos poszukał tylko jezeli ktos ma to niech da mi link, nie uzylem tam nigdzie słowa prosze , a tak po za tym nie zmieniaj postów. Bo piszesz cos a pozniej to zmieniasz, jak chcesz powiedz gdzie mieszkasz i porozmawiamy ze sobą, powiesz to co myslisz mi w twarz.

Złączono Posta : 20.08.2006 (Nie) 13:37

A on tutaj musiał zrobic offtopa ?? A więc … A postaw się w mojej sytuacji zakładasz temat a ktos ci smieci temat typu poszukaj na google to zadna odpowiedz to tylko rzucone słowo, nie mówie zeby mi ktos szukał jesli ktos uzywa to napisze jezeli nie to niech nie szuka i nie pisze zbędnych postów.

Prosze moda o usunięcie tematu, z przyczyn stał się to off, wyrazenie emocji pewnej osoby …

Temat zostaje zamknięty.

rss , jednak przesadziłeś.

Jednak wszystkim radzę przyjrzeć się Regulaminowi, szczegółowo.