Szukam gry : strzelanka, otwarty świat, sandbox, single-player .itd

Patrzyłem na “Ghost Recon: Breakpoint”, ale ma dość słabe opinie i czy może macie jakieś propozycje ? Gra z tej serii lub jakaś inna np. coś z serii COD ?, albo czy opłaca się zagrać w Breakpoint ? Lub jakieś fajne strzelanki, FPS, multi-player…

Czekam na propozycje, i fajnie by było jakby te gry były w miarę nowe…

Seria FARCRY

A jakieś bardziej, z zabawą w komandosa ?

Projekt IGI
Soldier od Fortune

A jakieś nowsze z lepszą grafiką ?

Seria Borderlands
Seria The Division
Seria Battlefield

No może kupię tego nowego Battlefield 5 bo nigdy nie grałem, The Division 2 i Borderlands 3 też słyszałem ale nigdy nie miałem okazji zagrać, po prostu będę kupować nowy sprzęt i będę nadrabiać gry, a z gier AAA co ogólnie polecacie zagrać tak z lat ok.2014-2020 ?

Trochę robieżnie napisałeś. Mam Ci polecić +100 tytułów ?

A no racja, a może jakieś nie wiem TOP 10 ? Chyba będę musiał sam sobie coś znaleźć bo takich list TOP 10 w necie jest pełno, a każdy ma inne zdanie…

No i dobrze bo to twój czas i twoja rozrywka masz prawo lubić taki rodzaj gry a nie inny. O ile przy tym nie przeszkadzasz innym…

Może troche liniowa gra ale Metro exodus lub bioshock bardzo fajną grą jest jak chodzi o shotery.
Z większych jadek to możę Dooma abo starego Painkillera :smiley:

Tylko Stalker :slight_smile: Nie ma to jak sprint po dachu elektrowni w Czarnobylu :smiley:

A jakieś bardziej Sandbox, Strzelanki, Otwarty świat ? Myślę o tym Metro, lub takim Fallout no nie wiem chyba 4 bo 76 podobno słabe

Zdecydowanie Borderlands (ja ogrywam 2kę). Nie spodziewałem się, że to coś może tak wciągnąć…

No to polecam:

  1. Fallout 3 oraz New Vegas, 4 też może być
  2. Seria F.E.A.R 1 i część 2
  3. Seria Crysis
  4. Bioshock Infinite

@SkuBBi jakbyś chciał kupić gry, to daj znać. Mogę poszukać zniżek.

Och, FEAR też polecam. Co prawda nie ma tam niczego z komandosa i fabuła prosta jak linijka, ale cudownie się strzela.

Chyba pierwsze co kupie to chyba to nowe Metro…

Najpierw zobacz pozostałe dwie części - warto :wink: