Szukam instalki modemu

(system) #1

siemka mam taką sytuację :

kupiłem sobie nowego kompa i chciałbym zainstalować na nim swoją neostradę

niestety zgubiłem płytke do neostrady

miałem plan żeby zainstalować neostrade z płytki od mojej cioci bo też ma neostrade, ale ma inny modem

i nie wiem czy mozna znalezc instalke mojego modemu ( modem = SpeedTouch )

(Cyba91) #2

jasne że można.Instalujesz sterowniki do modemu:

http://www.maxprograms.pl/plik,706.html

czekasz na połączenie z telefonem i konfigurujesz połączenie ręczne z nazwą i hasłem użytkownika

(Ali123) #3

jak dobrze pamiętam modemy SpeedTouch 330 i Sagem F@st 80 miały jedną płytę instalacyjną.Przy instalacji wybierał się modem.Chyba że twoja ciocia ma jeszcze inny modem.

(Sebos99) #4

Sterowniki są wyżej podane, a tutaj instrukcja jak zainstalować Neostradę bez aplikacji dostępowej :slight_smile:

viewtopic.php?f=7&t=91864

(system) #5

ok wielkie dzięki panowie ;]

myśle że sobie poradze

(fiesta) #6

Tyle że Speedtouch ma przynajmniej kilka modemów (w standardzie od NEO jest to ST330). Radzę pobyć się tego badziewia na korzyść nawet najprostszego routera.

8)

(Cyba91) #7

SpeedTouch 330 jest jednym z najlepszych modemów od neostrady,razem z sagemem fast 800.Zapewnia dobre pingi i nie zrywa połączeń.Nie jedna osoba którą znam zamawiała ten modem poprzez allegro zamieniając inny.Nie ma potrzeby kupować router.

(Monczkin) #8

lol_pop , od czego masz dział Hardware? Następne tematy, które założysz niezgodnie z zasadami spowodują wyciągnięcie szykan.