Szukam internetu którego można używać za granicą?

szukam internetu którego można używać za granicą?

czasem wyjeżdżam za granicę

to dla mnie ważne by mieć kontakt z rodziną!

help :lol: 8) 8)

Komórka nie działa?? :stuck_out_tongue:

Może coś z internetu satelitarnego ale się nie znam… :twisted:

Rozumiem, że chodzi Ci o dostawcę?

Za granicą - jakiś konkretny kraj czy podróżujesz?

Jeśli zatrzymujesz się w jednym państwie to popytaj tam ludzi z bloku / hotelu?

często jeżdżę na tirach i chce mieć kontakt z rodzina a także nawigację

Złączono Posta : 20.04.2007 (Pią) 16:12

chodzi mi o to jaki polski dostawca.

bo chcę korzystać z tego internetu i w Polsce i za granicą?

help

Jeśli chcesz mieć nawigacje to polecam zakup GPS’a

Przecież możesz podzwonić po dobrych polskich dostawcach albo ich odwiedźić jeśłi masz taką możliwość, oni napewno coś dla ciebie mają

Potrzebuję program(y).Pozdrowionka.

Witaj kolego!

Tak się składa że trochę wiem na temat nawigacji i internetu za granicą. Z tego co się orientuję internet do laptopa można zamówić w iPlusie, ale jakie są koszty to nie wiem. I oprócz tego na zachodzie masz sporo hot-spotów w których możesz się bezprzewodowo połączyć z internetem (koszt od 2€ do 5€). Na terenie Niemiec mozna zamowic internet z vodafone. Duzo tego jest na autohofach w niemczech (niestety tez platne). Poza tym na terenie Holandi mozesz kupic karte to telefonu komorkowego ktora sie nazywa “lebara”, dosc trudno dostepna, ale koszt polaczenia z komorki na stacjonarny do Polski z 1min wynosi 0,10€.

A sprawa nawigacji ma sie tak, ze musisz kupic sobie odbiornik do laptopa, jakas mapa (ja polecam NCK, Microsoft Autoroute 2007, Mobile Navigator Notebook, Navigator 6, Map&Guide), lub tylko mape ale wtedy nie bedzie ci pokazywalo aktualnej pozycji, tylko bedziesz mial mapy.

Szerokosci Kolego!

Jak chcesz pogadac pisz na gg.