Szukam internetu którego można używać za granicą?

(kristoff08) #1

szukam internetu którego można używać za granicą?

czasem wyjeżdżam za granicę

to dla mnie ważne by mieć kontakt z rodziną!

help :lol: 8) 8)

(Craker92) #2

Komórka nie działa?? :stuck_out_tongue:

Może coś z internetu satelitarnego ale się nie znam... :twisted:

(Morgenowsky) #3

Rozumiem, że chodzi Ci o dostawcę?

Za granicą - jakiś konkretny kraj czy podróżujesz?

Jeśli zatrzymujesz się w jednym państwie to popytaj tam ludzi z bloku / hotelu?

(kristoff08) #4

często jeżdżę na tirach i chce mieć kontakt z rodzina a także nawigację

Złączono Posta : 20.04.2007 (Pią) 16:12

chodzi mi o to jaki polski dostawca.

bo chcę korzystać z tego internetu i w Polsce i za granicą?

help

(Gieru) #5

Jeśli chcesz mieć nawigacje to polecam zakup GPS'a

(dean999) #6

Przecież możesz podzwonić po dobrych polskich dostawcach albo ich odwiedźić jeśłi masz taką możliwość, oni napewno coś dla ciebie mają

(ostaszewski45) #7

Potrzebuję program(y).Pozdrowionka.

(Marcin E Pc) #8

Witaj kolego!

Tak się składa że trochę wiem na temat nawigacji i internetu za granicą. Z tego co się orientuję internet do laptopa można zamówić w iPlusie, ale jakie są koszty to nie wiem. I oprócz tego na zachodzie masz sporo hot-spotów w których możesz się bezprzewodowo połączyć z internetem (koszt od 2€ do 5€). Na terenie Niemiec mozna zamowic internet z vodafone. Duzo tego jest na autohofach w niemczech (niestety tez platne). Poza tym na terenie Holandi mozesz kupic karte to telefonu komorkowego ktora sie nazywa "lebara", dosc trudno dostepna, ale koszt polaczenia z komorki na stacjonarny do Polski z 1min wynosi 0,10€.

A sprawa nawigacji ma sie tak, ze musisz kupic sobie odbiornik do laptopa, jakas mapa (ja polecam NCK, Microsoft Autoroute 2007, Mobile Navigator Notebook, Navigator 6, Map&Guide), lub tylko mape ale wtedy nie bedzie ci pokazywalo aktualnej pozycji, tylko bedziesz mial mapy.

Szerokosci Kolego!

Jak chcesz pogadac pisz na gg.