Szukam karty graficznej do 100zł plus koszty przesyłki

Siema jestem nowy i na ogół zielony w temacie i szukam karty graficznej do 100zł do komputera dell vostro 270s dane technicze procesor 3.30ghz 4gb ramu i karta graficzna intel hd zintegrowana

Jeśli masz możliwość sprawdź jakąkolwiek grafikę bez zewnętrznego zasilania, bo miałem ostatnio przypadek, że na vostro 260 nie udało się uruchomić zewnętrznej grafiki - nie było obrazu (testowalem gigabyte 8600gt i nowego Asusa r7 250). Pomoc techniczna della nie pomogła w tym temacie.

 

Czemu nie może mieć zewnętrznego zasilania karta? Wszystko zależy od zasilacza, spokojnie można przejściówkę zasilania podłączyć.

Jeśli zasilacz nie ma złącza zasilania (pewno ma 300w), a molexy są wyliczone co do sztuki to jak podepniesz lepszą kartę.

 

Jak dobre 300W to i 8800GT będzie działać, sprawdzone empirycznie przez lata. Co do wyliczonych molexów - rozgałezić? Wiem, że to obciązenie dla linii zasilania, ale działa i przy starszych k.graficznych nie ma z tym problemu.

Jeśli jest to ta wersja Vostro http://www.x-kom.pl/p/117367-desktop-dell-vostro-270-i3-3220-4gb-500-dvd-rw.html

to ma zasilacz o mocy jedynie 220W.

 

Miejsca w obudowie też jest mało.