Szukam klawiatury z niskim profilem do 400-450 zł

Witam!

Bardzo długo już poszukuję właściwej klawiatury. Najlepsza byłaby pewnie mechaniczna z płaskim profilem klawiszy, ale takie klawiatury są bardzo drogie, np. low profile z corsair albo z cooler master, z Roccat. Jedyna w cenie to była Sharkoon Purewriter, ale już ją przetestowałam i wiem, że to nie to. (Kupiłam z przełącznikami Kalih Red i bardzo źle się mi na niej pisało, bardzo wolno, klawisze grubości 0.5cm były za grube).

Więc zaczęłam szukać z zupełnie płaskim profilem klawiszy, nożycowe, takie jak w laptopowych klawiaturach, do których bardzo przywykłam. Jest jednak problem taki, że lubię grać w gry, a ciężko znaleźć takie płaskie, biurowe klawiatury z funkcją anti ghostingu.

Myślałam też nad cougar vantar i cougar aurora S, ale w przypadku tego pierwszego opinie sa przeciętne, a ta druga ma trochę estetykę z bazaru. (Szukam bardzo prosto wyglądającej klawiatury, całej białej lub czarnej, jeżeli podświetlenie to tylko RGB bym mogła dobrać kolor)

1 polubienie

Dziękuję bardzo za odzew. piekna, ma jednak dużo negatywnych opinii, cena też troszeczkę odstrasza za klawiaturę bluetooth, która nie ma modułu więc trzeba samemu też dokupić. Głównie negatywne opinie o trybie uśpienia którego nie da się wyłączyć i nie ma wspomniane nic o ghostingu w tej klawiaturze

znalazłem coś takiego:


Nie ma opinii, więc pewnie byłbyś pierwszym, kto oceni. X-kom ma 15 dni na zwrot jakby było coś nie tak. Z opisu wydaje się ok.

Dell KB216.

Kupiłam już tę klawiaturę: https://www.x-kom.pl/p/518867-klawiatura-przewodowa-redragon-karura-2-rgb.html

Nie podoba mi się jej esteyka, ale to udało mi się naprawić poprzez pozbycie się czerwonego paska, jeszcze tylko zrobić coś z czerwonym kablem i zasłonić lub przemalować na czarno i będzie ideolo :smiley:

Super się na niej pisze, jest płaska tak jak lubię. Z podanych tu innych propozycji w opisie produktów nie było ani słowa o anti-ghostingu, na którym mi zależało, więc bez wspomnienia o tej technologii w klawiaturze nie kupiłabym jej.

Wciąż jednak będę czekać, aż ktoś wyprodukuje super płaskie mechaniki we wspomnianym przedziale cenowym i wypuści na nasz rynek - lub na podobne klawiatury jak ta z Redragon z anti ghostingiem, jednak lepiej wykonane, z lepszym podświetleniem i inną estetyką :slight_smile: Nawet jeśli droższe, ale ogólnie lepszej jakości