Szukam Komunikatora Internetowego


(Darom82) #1

Szukam jakiegoś dobrego komunikatora internetowego który by obsługiwał też Gadu-Gadu. Kiedyś korzystałem z właśnie z gadu-gadu ale kiedy zrobili tę nową wersje z wstawieniem zdjęć swoich tak jak na faceeboku i te reklamy i inne badziewia to przestałem korzystać i zainstalowałem sobie AQQ. Przez jakiś czas korzystałem z AQQ i teraz nie wiem co by sobie takiego dobrego zainstalować. Mam windows 7 i korzystam z IE 10 i najnowszej wersji adobre flash player . Możecie mi coś poradzić ?


(Bogdan_G) #2

Czytałem, że to chwalą http://filehippo.com/pl/download_pidgin/ obsługuje gg.


(stream) #3

WTW.


(Vardas) #4

Ja też nie korzystam z tego badziewiastego kombajnu GG. Cały czas korzystam z AQQ który moim zdaniem jest najlepszy. Zawsze możesz spróbować jakiejś starszej wersji GG lub przeróbki typu GG Lite.


(Darom82) #5

Patrzyłem na to Bogdan_G, ale widać że to jakaś tandeta i na dodatek nie po polsku. Szukam czegoś fajnego. A jak nie, to zainstaluje znów AQQ mimo że ma same negatywne komentarze. Co mi takiego dobrego i sensownego polecacie ?

Starsza wersja Gadu-Gadu nie wchodzi w gre bo nie obsługuje nowych numerów GG. Więc lipa :frowning:


(Polow) #6

hmm miranda ng - czyli nowa wersja mirandy ktora postanowiono zrobic na skutek tego ze stara robi sie kichowata. http://miranda-ng.org/ jak sobie skonfigurujesz takie cuda bedziesz mial- od prostej po taka ktora prawie rano sniadanie zrobi i do tego umalowana wita :wink:


(Bogdan_G) #7

Chyba nie tandeta i język polski wybiera się w opcjach. Patrz tu i poczytaj opinie http://www.dobreprogramy.pl/Pidgin,Prog … 13303.html


(Darom82) #8

Bogdan_G ale po wyglądzie widać że jest lipny i czytałem że coś w nim nie działa i nie ma tego i tamtego i są problemy.

Nawet skórki na jakąs fajną czarną nie można zmienić.


(Bogdan_G) #9

Pewnie masz rację. Wiesz, czego chcesz. Poczytałem o tym http://www.dobreprogramy.pl/Konnekt,Pro … 11621.html Może Ci się przyda.


(Cedar) #10

Może GG Lite? http://www.dobreprogramy.pl/GG-Lite,Pro … 18595.html

Co prawda wczesna wersja i jeszcze dużo jej funkcji brakuje ale rozmowa tekstowa działa.

PS. Wbrew pozorom najnowsze, oficjalne GG11 sprawuje się całkiem dobrze i ma kilka ciekawych funkcji, z których chyba najlepsza to GGdysk o pojemności 5 GB. Sprawdź z ciekawości.


(old boy) #11

Co do GG, to od dwóch lat mam wersję GG 10.5.2 (ostania zdatna do użycia bez groźby dostania nerwicy i wrzodów na żołądku) i ggbkiller i w zupełności mi to wystarcza (brak reklam i innych wodotrysków). I rozmowy wideo na przyzwoitym poziomie, a co do starszych wersji to faktycznie, wersja 7.7 obsługuje 16 mln 700 tys. numerów, ale wersja 8 już więcej. Nie szukam zamienników bo to mi wystarcza, a muszę korzystać z GG, bo część rodziny i znajomych używa GG. Podobnie ze Skype’m, dla mnie skończył się na wersji 4.2. I żyję i komunikuję się z córką w Anglii, przyjaciółką w Kanadzie, bez żadnych stressów. Nie wszystko co nowe jest dobre, nie wszystko co stare, należy wyrzucać. Pozdrawiam.


(artur01w) #12

Wgraj ponownie AQQ. Jest b.dobry. Gdzie ty wyczytałeś same opinie negatywne o nim? Jak zawsze są plusy i minusy, dlatego jest tyle tych programów aby każdy wybrał coś dla siebie.


(Darom82) #13

Wyczytałem to tutaj: http://www.dobreprogramy.pl/AQQ,Program … 13034.html zaczynąjać od komentarza numer #1471 w dół same negatywne wypowiedzi.

A o gadu-gadu to już nie wspomnę, jest samo narzekanie.

Ps. Czy w AQQ można kogoś widzieć a kamerce albo komuś się pokazać w kemerce ? jeśli tak, to jak ?


(Vardas) #14

Szczerze to nie wiem jak bo nigdy nie korzystałem ale w ustawieniach są do tego opcje.

Program -> Ustawienia -> Rozmowa audio-video


(Chillout) #15

Kadu http://www.kadu.im//w/