Szukam ładowarki samochodowej na kablu i uchwytu na szybę

Szukam ładowarki samochodowej na kablu i uchwytu na szyba, dla poco m3(6.53 cali), na dole jest etui. Co polecacie?

Popatrz na produkty marek Baseus, GreenCell itp. Żadnego no-name’u tylko nie kupuj.

Daj linki, bo, się nie znam.

Wróć do nas! (e-baseus.com)
ładowarki od Baseus’a.

Wróć do nas! (e-baseus.com)
Uchwyty od Baseus.

Baseus jest OK. Co do uchwytu, to pozowlę sobie na nieproszoną poradę. Polecam taki dzięki któremu zainstalujesz telefon na wysokości radia. Rysunek poglądowy.

Mam doświadczenie z różnymi uchwytami na szybę i z żadnym nie uzyskałem tak komfortowej pozycji jak ta na której jest radio. Zazwyczaj jednak uchwyt do kratki sie średnio sprawdza i trzeba coś samemu zmontować. No i jeżeli używasz intensywnie radia, to będzie problem, bo w tej pozycji telefon je zasłoni.

A ja po wywaleniu z kilkunastu co najmniej (te na szybę zwłaszcza mnie wkurzały, jedne trzymały latem i zimą spadały, inne odwrotnie, i jeszcze zasłaniały widok, a te do kratki blokowały regulację nawiewu, do kierownicy obracały telefonem) w końcu kupiłem taki.


I to był strzał w 10. Zamontowałem w trzech autach, i wszędzie się sprawdza. Trochę się bałem o ten przylepiec, ale trzyma ładnie, bez problemu, nie odpada już chyba ze 3 rok, samo się rozchyla i zaciska jak kładę telefon.

Acha i pozwala na montaż tak, że wystarczy łapę wyciągnąć, na wysokości mniej więcej radia. :wink:

Pasuje do poco m3, chodzi o wtyczka ładowania, jeśli tak, daj link?

Pasuje do wszystkich Poco. lInk poszukaj, może znajdziesz gdzieś taniej. Generalnie, ten model.

Ale w niej niema ładowarki, to tylko uchwyt. Ładowarka np. taka link. Maiłem Baseusa, i kilka innych, ale taka najlepiej mi działa.
Chodzi o szybkie ładowanie z różnym sprzętem. Wbudowana w auto niestety ma za mały prąd.

Aha, a ta ładowarka (pasuje wtyczka) i uchwyt, mogą być do poco m3?

Wtyczkę sobie podłączasz jaką chcesz przecież. Z jednej masz USB standardowe, a do telefonu masz USB-C, więc wystarczy taki kabelek USB- USB-C o takiej długości jaka ci potrzebna.

Dobra, dzięki

A ten Baseus Golden Contactor Pro 1x USB-A 1x USB-C 3 A (TZCCJD-0G) - Ładowarka - Morele.net ?

Nie mam pojęcia jak ten. Ogólnie Baseus robi przyzwoite ładowarki, ale ja miałem jakąś ich samochodową i nie łapało QC3. Ale pewnie inna była.