Szukam laptopa

Witam !

Właśnie kupuje nowego laptopa i nie wiem jakiego wybrać.

Zastanawiam się nad Hp Pavilion dv5-1215ew.

Napiszcie swoje opinie na temat tego lapka a jeśli macie lepsze propozycje w tej cenie to również piszcie:-)

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

Kolego jak chcesz HP Paviliona to nie z nowej wersji 12xx tylko bierz starą 11xx.

Dlaczego?

Ponieważ, jest więcej dostępnych modeli konfiguracji, są tańsze, nic się nie zmieniło w chłodzeniu (chyba nawet w wyglądzie), a w 12xx cena jest większa.

Ja posiadam 1170 i jestem zadowolony wiadomo nie ma nic idealnego i jest parę rzeczy denerwujących ale tak zawsze będzie u każdego producenta.

Podaj kwotę jaką dysponujesz.

A ja Ci polecam tą Toshibę - http://allegro.pl/item686907241_toshiba … ratis.html

Tańsza o ok 300 zł i ma trochę lepszą grafikę

dysponuje kwotą ok 3tys.

:slight_smile:

Bardzo fajne są Sony Vaio świetna obudowa i podzespoły niczego sobie. Niestety cena to tak +/- 3300 zł. ale warto dopłacić.

Z HP mam wielkie zaufanie do serii Compaq - biznesowe lapki, palce lizać i na pewno lepsze, droższe, wytrzymalsze, z lepszym serwisem niż Paviliony. Compaq do 3tys. :dokitu: Pavilion do 3tys. :ok:

Tosie mają fajne konfiguracje ale ta obudowa :ups: :dokitu: ale do 3 tyś. duży wybór :ok:

ASUSy mają też ciekawe propozycje chyba seria N sprawdzę jak będę miał czas. Do 3 tyś. :ok:

Lenovo długo trzymają na baterii, przyzwoita konfiguracja ale z wyglądu wydają się być grube. DO 3tyś. :ok:

Dell bardzo fajna firma ale drogie lapki do 3 tyś. cięzko kupić coś ciekawego :dokitu:

Acer, nie pałam zapałem do tej firmy tak samo jak do CaliforniaAkces i tego typu podobnym :dokitu:

ARNO ciekawe konfiguracje i do 3 tyś. :ok: ale to ARNO

Compal problemy i to duże z serwisem ale tani i dużo konfiguracji.

Taka mała ściągawka z mojej strony, to jest moje zdanie i nie każdy musi się z tym zgodzić.

Jak wyjdę z pracy i znajdę chwilę wolną to napisze coś więcej.