Szukam laptopy ale nie najduje takie parametry był win7

Witam.

szukam takie były parametry na wondows 7.

Procesor (producent): Intel Core 2 Duo P8600 2.4 GHz cache): 3 MB

Matryca (przekątna): 17 cale

Pamięć (technologia): SO-DIMM DDR2 800MHz 4 GB

Dysk twardy (pojemność): 500 GB

Napęd optyczny (typ): Blu-Ray - COMBO

Karta graficzna (model): NVIDIA GeForce 9600M GT

System windows 7

Takie parametry są ale tylko zanistalowany windows vistą. A nie chę vistą tylko wn 7.

Proszę o doradę

Na dzień dzisiejszy w tym możesz wybierać http://www.komputerswiat.pl/nowosci/spr … olsce.aspx

Nowe komputery z Windows 7 pojawią się na pewno niedługo. Kwestia, ja wiem, miesiąca, góra dwóch. Poza tym mozesz zawsze kupić laptopa z Vistą z możliwością aktualizacji do Windows 7.

Raczej Google Translate :slight_smile: Albo jaja sobie koleś po prostu robi :expressionless: Nie żebym miał jakieś uprzedzenia ale po napisaniu posta kogoś z takim nickiem miałbym wątpliwości, że to ktoś dorosły.

Pozdrawiam!

Komputery z Windows 7 już są, pojawiły się w dniu premiery.

Nie bez powodu Windows 7 był gotowy na wiele tygodni przed jego premierą, by producenci, którzy przecież mieli do niego dostęp wcześniej, mogli zawczasu wyprodukować. Może gdzieś w supermarketach są jeszcze stare komputery z Vistą, ale nowe z hurtowni w zdecydowanej większości mają już siódemkę.

Też nie mam nic przeciwko cudzoziemcom,ale to jakaś ściema.Prawdopodobnie,ale nie ma pewności nigdy.

No abla po polski :slight_smile: jak to mawiali starożytni Rzymianie.

Już widziałem z 7 notebooki.

A tak nawiasem mówiąc coraz lepiej wyposażonego można dostać za dobra cenę.

To zależy jak szukasz i czego szukasz.

Np.widziałem Acera z dobrym procesorem,dyskiem,ekranem i w dobrej cenie.W jednej z ulotek-albo Neonet lub Euro Rtv Agd.

Ale za chwil parę pojawi się na rynku dużo modeli.

Proszę zmienić temat na konkretny i popraw błędy, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN