Szukam menadżera haseł z obsługą ftp


(kamil_w) #1

Poszukuję menadżera haseł, który umożliwiałby trzymanie pliku z bazą danych na serwerze FTP. Jak do tej pory używam programu o nazwie KeePass. Jest on bardzo dobrym menadżerem haseł, ale niestety baza danych z hasłami musi znajdować się na komputerze. Zna ktoś program tego typu w wersji Network? Korzystam z tego programu conajmniej na 3 komputerach i co jakiś czas muszę syncronizować bazy danych. Może i jest wersja portable, ale nie przemawia to jakoś do mnie.


(Mirekgw) #2

KeePass Password Safe Portable

link - http://portableapps.com/apps/utilities/keepass_portable

http://www.itpartner.pl/ftp/kat/186/Zar ... slami.html


(kamil_w) #3

Wybacz, ale czy ty w ogóle przeczytałeś mój post? Przecież wyraźnie piszę, że korzystam z KeePass'a, ale nie ma on opcji trzymania pliku z baz danych na FTP. Chodzi mi o coś takiego jak np. w progroamie EssentialPIM w wersji Network gdzie plik bazy danych może być na serwerze FTP.


(Mirekgw) #4

Przeczytałem i dałem ci tylko link do [Może i jest wersja portable, ale nie przemawia to jakoś do mnie.] i tyle


(Kontakt) #5

realmadryt : jeżeli myślałeś, że KeePass Portable zapisuje gdzie indziej plik z hasłami, to wyprowadzam Cię z tego błędu :wink:


(Mirekgw) #6

Nic nie myślałem i nie musisz mnie wyprowadzać podałem tylko link do tego co podałem i to wszystko. Czy to tak trudno zrozumieć że podałem tylko linka do wersji portable .


(Kontakt) #7

Dobra, nie będę się kłócił. Koniec rozważanie Twojego wcześniejszego postu.