Szukam menadżera pobierania do Firefoxa (wtyczka)


(Tomgroch) #1

Szukam menadżera pobierania do Firefox-a. Dokładniej. Chodzi mi o wtyczkę, która pozwoli mi zatrzymać pobieranie, wyłączyć przeglądarkę, kompa, a później wznowić pobieranie. Istnieje taka wtyczka? Za odp. wielkie DZIĘKI.


(GL1zdA) #2

Nie. Nie możesz wyłączyc przeglądarki tak, aby działała wtyczka. Możesz za to zwykły download manager podłączyć pod Firefox'a za pomocą FlashGot. Ja uzywam z Free Download Managerem (który od którejś wersji zawiera własny plug-in łączący go z FF, ale FlashGot ma inne fajne opcje np. 'Zbuduj galerię'). Jest jeszcze DownloadThemAll! - wtyczka-download manager, ale działa dość chimerycznie. (jest dobry jeśli na stronie jest dużo mniejszych plików np. galeria zdjęć - działa znakomicie z FlashGot 'Zbuduj galerię').


(Unga Unga) #3

Hmmm, a może jednak TAK :slight_smile:

Może nie sama wtyczka, ale program integruje się z wtyczką i ściąga dalej nawet po restarcie kompa.

Zainstaluj Download Express 1.9.341 pl firmy MetaProducts http://www.idg.pl/ftp/pc_14894/Download ... 41.pl.html

Plus wtyczka do Firefox'a MetaProducts Integration 1.1.13 https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/3184


(GL1zdA) #4

Nie będę tu prowadził rozważań co jeszcze jest plug-inem a co już nim nie jest :slight_smile: (dla MNIE plug-iny działają w jednym procesie z programem. To co działa oddzielnie, plug-inem dla MNIE nie jest). To co proponujesz to tandem taki jak FlashGot + dowolny DM albo Free Download Manager i dostarczona z nim wtyczka do integracji z FF.


(Bardock9) #5

Co prawda GL1zdA ma rację, to nie jest plugin ( Unga Unga podawał nazwę), ale można wyłączyć przeglądarkę a potem kontynuować pobieranie :slight_smile:


(Skiff) #6

W DownThemAll! wymienionym już wcześniej możesz zatrzymać pobieranie, wyłączyć przeglądarkę i dokończyć pobieranie później.