Szukam najlepszego odtwaracza DVD ,


(abc*) #1

który odtwarza avi,divx i czyta polskie napisy .Miałem Mantę -wiem,że są lepsze i równie tanie-zamieniam się w słuch


(Unga Unga) #2

Do kwoty max. :?:


(abc*) #3

Max.500 zł za HD plus regulowane perfekcyjne napisy

-Max.300 zł za Avi. plus regulowane perfekcyjne napisy


(Unga Unga) #4

SAMSUNG BD-C5500

LG BD550

... ale jeśli nie zależy Ci na napędzie to może się skusisz na odtwarzaczu HDD np.

FERGUSON ARIVA 210

FERGUSON ARIVA 200A

lub

ASUS O!Play


(neo10) #5

No więc tak ;]

Ze zwykłych odtwarzaczy dvd:

FERGUSON D-890 bardzo dobry odtwacz oparty na dobrych częściach :slight_smile: Nie ma problemu z żadnych divixem plus posiada złącze usb 2.0 czyli bez najmniejszych przycięć można oglądać filmy kodowane z wysokim bitrate :slight_smile:

Osobiście mam model D-880 i apropo napisów można z nimi robić co się tylko podoba.. łącznie z przesunięciem czasowym jeżeli nie pasują do filmu :slight_smile: w modelu d890 powinno być podobnie.

Tutaj dokładny opis na stronie producenta:

http://www.ferguson-digital.eu/pl/odtwa ... 90-hx.html

Choć jeżeli interesują cię filmy HD najlepszym rozwiązaniem było by chyba połączenie odtwarzacza HD ze zwykłym dvd czyli: Ferguson Arriva HDplayer 150 http://www.ferguson-digital.eu/pl/odtwa ... 50dvd.html Koszt to ok 400zł dostępne są na allegro. Nie wiem dokładnie jak wygląda sprawa napisów niestety trzeba by poszukać jakiś testów.

przejrzałem i napotkałem na ten wpis który niestety za dobrze nie wróży temu odtwarzaczowi :confused: http://www.hdtv.com.pl/forum/567623-post3.html głośny napęd plus właśnie napisy :confused: to samo będzie z modelem 210 bo to dokładnie ten sam sprzęt tyle że bez dvd a z miejscem na dysk także chyba najlepiej brać ferguson d890 do divixów i dvd a do hd trzeba dokupić zwykłe hdplayer ;]

Apropo zwykłego playera brałbym coś z serii Asus Oplay! przekrój modeli od 250zł do 550zł ;] http://allegro.pl/listing.php/search?ca ... nge_view=1


(abc*) #6

Swoją Mantę kupiłem ok.2 lata wstecz i widzę ,że postęp jest nieprawdopodobny .

" a do hd trzeba dokupić zwykłe hdplayer"-co to jest ten zwykły hdplayer? wytłumacz jak to działa,czy to jest dysk twardy?

-- Dodane 26 lut 2011, 19:18 --

HDplayer 150DVD ,rozumiem że to poza płytami blue ray odtworzy wszystko plus napisy polskie?(na płytach blue ray mi nie zależy (cena!!)

Dziękuję za pomoc!


(Unga Unga) #7

Nie tak w ciemno bo Asus O!Play Mini nie odtwarza polskiej czcionki.