Szukam najlepszego programu do naprawy rejestrów


(Avista) #1

Jaki polecacie program do naprawy rejestrów i najlepiej w wersji polskiej, bo jeszcze więcej namieszam niż pomogę jak źle obsłużę ten program.

W necie jest cała masa takiego oprogramowania (także na tym portalu) ale nie mam pojęcia który jest najlepszy, najskuteczniejszy?

Jam mam system Vista - tak dla porządku.


(szymon021990) #2

CCleaner powinien być dla ciebie idealny. Klik


(system) #3

Naprawa rejestru jest czynnością dla zaawansowanych użytkowników komputera, a i programy do do tego celu należy używać z dużą ostrożnością i wiedzą, co się czyni. Przykładem takiego programu jest jv16PowerTools - program zaawansowany, po polsku. http://www.dobreprogramy.pl/jv16-PowerT ... 13143.html

CCleaner dobry, ale niczego nie naprawi. Służy przede wszystkim do usuwania wpisów w rejestrze ujawniających prywatne preferencje użytkownika.


(system) #4

http://www.vista.pl/download/887_jv16_p ... 0_986.html


(Avista) #5

Na razie zainstalowałem i odpaliłem "Auslogics Registry Cleaner"

Propozycja innego programu dla zaawansowanych to nie dla mnie bo więcej szkody spowoduję ja sam, więc z tej propozycji nie skorzystam ale dzięki za chęć pomocy.


(Drobok) #6

Ogólnie naprawa rejestru jest tylko i wyłącznie dla zaawansowanych. Programy tego typu tylko szkodzą laikom, ściągnie program i myśli że samo się naprawi ;]


(Marek Krakus) #7

Raczej powinieneś poszukać programu do -czyszczenia rejestru ze zbędnych wpisów.Lepsze typu.Wise Registry Cleaner mają ustawienia czyszczenia wg.poziomu bezpiecznego usuwania.A usuwać programy np.Revo Uninstaler w trybie zaawansowanym[usuwa pliki programu z dysku i zbędne klucze rejestru].Należy też kontrolować co i skąd chce usunąc.