Szukam najszybszej grafiki na slocie agp

która z kart na rynku jest ostatnią na slocie agp x4/x8 /i oczywiscie najszybszą/ ??? #-o

http://www.allegro.pl/item400445728_kar … t_wwa.html

ta jest najszybsza.

Podaj jaki masz zasilacz??

350w firmy hiper 3s350

kup lepiej dobry zasilacz(czarna lista zasiłek). Jakiś 400W dobrej firmy, potem możesz brać dobrą karte.

Lepiej najpierw zainwestować w dobry zasilacz, niż prędzej w kartę graficzną, bo mogą być restarty podczas grania itd.

Polecam modecom mc 400

Na podanej przez Ciebie liście zasilaczy HIPER jest umieszczony wśród dobrych zasilaczy.

W dniu 18.07.2008 , o godzinie 13:32 został dopisany post przez elkanguro

edit:

chyba jednak się nie będzie nadawał

Polecam ModeCom MC-350 lub MC-400

Podaj swój cały sprzęt.

płyta asrock K7S41GX ,chipset sis 741,DDR333,ram 1gb ddr,procesor athlon +2200,sloty; 1xAGP ,2xpci with specification2.2

W dniu 18.07.2008 , o godzinie 14:04 został dopisany post przez krispal

tyle,żeby karta nie byla drozsza od tego kompa

Szczerze to ja bym nie dał 450zł za ten sprzęt.

Lepsza grafika wiele nie poprawi wydajności w grach, bo procek nie będzie za nią nadążać jak i reszta sprzętu.

Pomyśl o nowym kompie, bo w ten ja nie włożyłbym jednej złotówki.

Zgadzam się, już lepiej nazbierać chociaż 1000 zł i mieć porządny komp za tą cenę, niż pakować kasę w coś, co się nie opłaca

Witam.

Chłopie ta karta graficzna nie poprawi ci wydajności na tym sprzęcie, szkoda kasy. Po pierwsze za mało masz pamięci RAM, 1GB to dzisaj minimum. Dokup sobie lepiej Ram-u. Po drugie bardzo słaby procesor, to mój laptop ma lepszy i szybszy dwurdzeniowy Intel Core Duo 2,0 Ghz. Po rzecie zasłaby zasilacz nie pociągnie tej karty graficznej co ci proponują. Lepiej się wstrzymaj z modernizacją swojego kompa i uzbieraj kasy na nowy sprzęt. Pozdrawiam.

A jednak ma te 1GB RAMu :stuck_out_tongue:

koniec.

tak naprawde to mam quada extreme /chcialem was tulko sprawdzic

Po cholerę nam mięsień pośladkowy zawracasz… I już widzę u ciebie procesor za tyle kasy.

A może masz już Nehalema pod Socket B?

Albo procesor fotonowy :smiley: