Szukam najszybszej grafiki na slocie agp

(Krispal) #1

która z kart na rynku jest ostatnią na slocie agp x4/x8 /i oczywiscie najszybszą/ ??? #-o

(Wigrus1) #2

http://www.allegro.pl/item400445728_kar ... t_wwa.html

ta jest najszybsza.

(adam749) #3

Podaj jaki masz zasilacz??

(Krispal) #4

350w firmy hiper 3s350

(adam749) #5

kup lepiej dobry zasilacz(czarna lista zasiłek). Jakiś 400W dobrej firmy, potem możesz brać dobrą karte.

(me@djohnsc) #6

Lepiej najpierw zainwestować w dobry zasilacz, niż prędzej w kartę graficzną, bo mogą być restarty podczas grania itd.

Polecam modecom mc 400

(Elkanguro) #7

Na podanej przez Ciebie liście zasilaczy HIPER jest umieszczony wśród dobrych zasilaczy.

W dniu 18.07.2008 , o godzinie 13:32 został dopisany post przez elkanguro

edit:

chyba jednak się nie będzie nadawał

Polecam ModeCom MC-350 lub MC-400

(SolelyRose*) #8

Podaj swój cały sprzęt.

(Krispal) #9

płyta asrock K7S41GX ,chipset sis 741,DDR333,ram 1gb ddr,procesor athlon +2200,sloty; 1xAGP ,2xpci with specification2.2

W dniu 18.07.2008 , o godzinie 14:04 został dopisany post przez krispal

tyle,żeby karta nie byla drozsza od tego kompa

(SolelyRose*) #10

Szczerze to ja bym nie dał 450zł za ten sprzęt.

Lepsza grafika wiele nie poprawi wydajności w grach, bo procek nie będzie za nią nadążać jak i reszta sprzętu.

Pomyśl o nowym kompie, bo w ten ja nie włożyłbym jednej złotówki.

(me@djohnsc) #11

Zgadzam się, już lepiej nazbierać chociaż 1000 zł i mieć porządny komp za tą cenę, niż pakować kasę w coś, co się nie opłaca

(Jarek N.) #12

Witam.

Chłopie ta karta graficzna nie poprawi ci wydajności na tym sprzęcie, szkoda kasy. Po pierwsze za mało masz pamięci RAM, 1GB to dzisaj minimum. Dokup sobie lepiej Ram-u. Po drugie bardzo słaby procesor, to mój laptop ma lepszy i szybszy dwurdzeniowy Intel Core Duo 2,0 Ghz. Po rzecie zasłaby zasilacz nie pociągnie tej karty graficznej co ci proponują. Lepiej się wstrzymaj z modernizacją swojego kompa i uzbieraj kasy na nowy sprzęt. Pozdrawiam.

(SolelyRose*) #13

A jednak ma te 1GB RAMu :stuck_out_tongue:

koniec.

(Krispal) #14

tak naprawde to mam quada extreme /chcialem was tulko sprawdzic

(Darth ReX) #15

Po cholerę nam mięsień pośladkowy zawracasz... I już widzę u ciebie procesor za tyle kasy.

(SolelyRose*) #16

A może masz już Nehalema pod Socket B?

(Darth ReX) #17

Albo procesor fotonowy :smiley: