Szukam naprawde skutecznego anty wirusa

Witam tak jak w temacie szukam dobrego anbtywirusa posiadam NOD 5.0.95.0 ale nie jest on zbyt skuteczny … Prosil bym o rady jak skutecznie bronic sie przed różnego typu scierwem … Czekam i Pozdrawiam :slight_smile:

Żaden antywirus nie jest 100% skuteczny i nie ochroni komputera przed lekkomyślnością użytkownika. Mniej pendrajwów ze świetnym stufffem od znajomych, torrentów, filmów “przyrodniczych”, cracków, dróg na skróty, otwierania załączników w mailu z niesamowitymi ofertami i innych ścierw i wtedy wystarczy byle jaki antywirus.

Najlepszym antywirusem jest rozum a potem program. Z darmowych programów pewnie Avast a z komercyjnych masz do wyboru do koloru. Jak już płacisz to raczej byle czego nie dostajesz. Jest masa testów na ten temat więc nie będę się rozpisywał…

Tak wiem nie sciagam zadnych pirackich gier tak jak ani zadnych filmow przyrodniczych raz na jakis czas sciagne Film z torrentu ale bardziej chodzi mi o ochronie przed keylogerami bo mam konto bankowe i powiem wam ze jestem nie spokojny o nie …

Wybór i opinie http://www.dobreprogramy.pl/Pakiety-zab … ws,78.html tylko internet security,a nie anty-wir.I rozum.

Z płatnych polecam Kaspersky Internet Security a z darmowych Avast Free.

KIS (Kaspersky Internet Security) ma fajną klawiaturę ekranową, więc raczej keyloggery Ci nie będą straszne. Nie wiem czy tylko on to posiada, ale używam go i jestem zadowolony. Jeśli masz nowszy sprzęt to prawie go nie odczujesz. Na jego “ociężałość” narzekają głównie ludzie ze starszymi komputerami, ale niestety tak musi być bo wszystko idzie do przodu.

Nie ma takiego