[ Szukam ] NFSU 2

Czy jest do tej kultowej gry spolszczenie ??

:twisted: :twisted: :twisted:

Już domyślam się co wy tu napiszecie :smiley: :smiley: :smiley:

Przecierz ona nawet jeszcze premiery nie miała to jak ma być do niej spolszczenie :?: :o :?

Jeszcze premiery nie było :o :o :o :o

Osz kurdesz, Polska jak zawsze w tyle.

To po co Ci było potrzebne spolszczenie :?: :wink:

Nie…

Tylko: “po co Ci jest potrzebne”, bo mi jest potrzebne !!

Trza sie angielskiego uczyć a nie spolszczenia szukać :lol:

To czemu piszesz :evil:

Spolszczenie do wersji demo ??

Pełna wersja ma być w sprzedaży

ponoć 19.XI.- 139 zł.

A,że w sieci - no cóż :twisted:

A ja kupiłem ją za granicą i jest w języku ang. więc szukam spolszczenia.

nie chce byc złośliwy , ale ta zagranica to chyba “stadion dziesięciolecia” w warszawie hi hi hi, faktycznie tam to sama zagranica handluje… :smiley:

wietnamczycy

no coz ja tez juz gram

jak wiekszosc z was :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ale Grant Turismo nikt nieprzebije

Ja tam i tak najbardziej z wyścigówek wole NFS:U i NFS:U 2 ale zobaczcie jeszcze to:

http://www.nitto1320.com - to jest internetowa symulacja wyścigów na 1/4 mili zrobiona we flashu. Moim zdaniem wypas. Jush mam Honde Civic Si 530 km. Dobra rozgadałem się - zobaczcie sami !!

Wyciągasz pochopne wnioski, i świadczy to tylko o tobie.

Po pierwsze nie kupiłem tego na jakimś stadionie bo nie będe jechał 500 KM specjalnie po gierke, więc czasami lepiej połknąć śline i ugryść się w język.

Po drugie w dalszym ciągu potrzebuje spolszczenia.

piotralek ty porownujesz GrantTursimo do NFS 2 hehhe :o

no co ty

to tak jak porownywac ISS Pro Evolution do FIFA :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

wiesz co te gry laczy

przerazajaca, ogromna przepasc >>jakosciowa pod kazdym wzgledem

Zastanów się komu będzie się chciało spolszczać tą grę jak za parę dni ukaże się w polskiej wersji językowej ??

Sorki do moderatora za nastepujacą dygresje. nie bardzo rozumiem co miałes zamiar do mnie przykleić i co swiadzcy o mnie , pochopne wnioski czy podejrzenia. jeżeli chodzi o podejrzenia to są na miejscu ( tak sądze) a jeżeli myslisz , że znam to TZN ( PIRACTWO) z własnych doswiadczeń z komputerami to mocno się mylisz - nie gram od ponad 10-lat , a piractwo znam i sie z nim nie zgadzam jak wiekszość tu piszących userów.Zresztą poczytaj sobie biblie tego wortalu a zrozumiesz.

Jeżeli zaś poczułes się urażony to sorki-bo ja sie tak kolego poczułem…

Sorrki ze pisze na inny tema!! ale zaczyna mnie to juz denerwowac na tym forum!! ludzie pytaja sie o cos!! o tu nie dostajesz odpowiedzi!! tylko dostaja glupie gadi nie na temet!! ale zostaja zje…ny! !!

Pradal przecież dostał odpowiedź :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Czytając między wierszami chyba nietrudno domyślić się że takowego nie ma i nie będzie (bo ile w Polsce jest osób które będzie ściągać tą grę własnym sumptem z zagranicy ??)

Po drugie sam autor zasugerował takie reakcje innych forumowiczów pisząc:

więc chyba nie należy rościć do nikogo żadnych pretensji.

Wkońcu coś mądrego napisałeś :smiley:

Odpowiedź otrzymałem.

I doszłem do wnisku, że dla dobra forum zamkną ten topic mody.

Ja mam od wuja Johna, więc mi się nie opłaca juz kupowac polsiej wersji :stuck_out_tongue: