Szukam nowej karty graficznej

Z racji tego że chce kupić nowa kartę graficzna a nie mam kompletnego pojęcia co jak i do czego w tych wszystkich podzespołach postanowiłem że tu napiszę.

 

Mój sprzęt ma już kilka lat. Możliwe ze z 7-8. 

 

Karta graficzna GeForce 6150SE n Force 430 

 

Procesor Athlon 64 dual core 3800+ 2.01 Ghz

 

Ram 2.5 . 

 

Kiedyś nie przyrównywałem większej uwagi jaki mam komputer lecz teraz zaczęło mi zależeć. Postanowiłem ze popykam sobie w pes 13 i do tego musiałem zamienić ram 256 na 2gb. Owszem na minimalnych jakoś działało lecz zmieniłem system na Win 7 i od tamtej pory nie odpala się w powodu słabej karty graficznej. Nie jestem fanem gier lecz chciałbym sobie pograć w jakieś gry typu pes 14-15, fifa 14, batelfield, far cry 2 czy gta V. Nie wiem kompletnie jaka kupić kartę graficzna i możliwe ze procesor tez ( nie wiem czy wystarczy) oraz może podwyższyć ramy do 4 gb. Jeśli możecie to zasugerujcie coś. Wielkie dzięki. PS. Ma kartę graficzna mogę dać max 150-220zł

A co to ma wspólnego z działem Poszukiwanie oprogramowania? Przenoszę.

Po drugie, na forum piszemy w języku polskim, czyli korzystamy z polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż).

Dlatego też proszę skorzystać z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , a następnie dokonać korekty postu.

HD4770 do tego zestawu będzie aż nadto. 

Jaki masz zasilacz (marka, model)?

Np: http://allegro.pl/show_item.php?item=4328098964.  

Do HD4770 nie ma już aktualnych sterowników, więc zakup mija się z celem.

Nie ma już profili do nowych gier, więc w nowsze tytuły na HD4770 nie pograsz.

Profile są potrzebne do CrossFire, a i bez nich można grać, tylko kwestia wydajności.

 

 

 

@ Autor:

 

Model płyty głównej i zasilacza podaj.