Szukam nowoczesnej, jak najmniejszej drukarki

Obecnie mam drukarkę hp deskjet 3325, nie ma żadnych funkcji poza drukowaniem (dodatkowo głośnym i wolnym) i chętnie bym ją już dawno wymienił, ale chwalę sobie jej rozmiar, pod biurkiem mam dość mało miejsca na drukarkę, właśnie idealnie na tą i choć chciałbym i mam fundusze na jakąś nowoczesną drukarkę (może także z funkcjami nie tylko drukowania), ale musi być równie mała. Ja nie będąc w temacie nie znajdę takiej, ale możliwe, że firmy wypuszczają również jakieś nieliczne modele, o jakich mówię, tak więc z góry dzięki za jakiekolwiek odpowiedzi

Jakie fundusze? Drukarki są teraz w mniejszości. Wyparły je kombajny.

EPSON S22 to jedyna sensowna propozycja jeśli chodzi o drukarkę

HP Photosmart CN255B - to w kategorii urządzeń wielofunkcyjnych. Trzeba jednak uważać na zamienniki bo są stałe głowice niezintegrowane z tuszem (pojemnikiem)

Może być też ‘kombajn’, ale wątpie, żeby były one małe. Powiedzmy, że gdzieś za 300 zł, ale te co podałeś są o wiele, wiele większe od 3325. Wiem, że to dość dziwna sprawa, ale na tyle modeli drukarek ile te firmy wypuszczają może zrobili jakąś mini z myślą chociażby o osobach, które muszę mieć pod ręką drukarkę, gdziekolwiek są. No chyba, że się mylę i robią teraz jedynie takie wielkie kolubryny :frowning:

Sam miałem HP 3550 :slight_smile: Jeszcze rok temu można było kupić coś podobnego (tzw chlebak :P) a nawet identycznego z troszkę lepszymi parametrami. Teraz tylko powystawowe abo leżaki magazynowe

http://allegro.pl/hp-deskjet-d1660-nowa … 95451.html

Nie jest to zła oferta ale wiadomo, czas takich urządzeń już minął. Ew HP DESKJET 2050 wielofunkcyjna ale pamiętam, że był relatywnie mała. O i jeszcze HP 1050 i pyrtki od Canona w granicach 100zł z kompletnie nieopłacalnymi tuszami :stuck_out_tongue: