Szukam nowszej karty graficznej Dell Optiplex GX 620

Witam posiadam stary komputer Dell Optiplex GX 620 ma słaby zasilacz 270 w

i low profil grafika .

Chciał bym zakupić jakąś nowszą grafike do tego komputerka

w komputerku na dzięń dzisiejszy jest ATI x600 , niestety ostatnie sterowniki pochodzą z 2010 r. Dla tego szukam do niego jakieś nowszej karty graficznej nie musi być full wypas chodzi mi o nowsze stery i aby zasilacz ją uciągną .

Proszę pisać swoje propozycje

Dziękuje.

Ja w takim kompie miałem GeForca 6200 512mb potem zmieniłem na Radeona 6450. W tym momencie brałbym GeForca 620 1Gb

Ja kupiłem ASUS GeForce 210 z pasywnym chłodzeniem, ww. jest lepsza ale droższa. Ewentualnie Nvidia 430, pobiera ok 10W więcej od 210 i 610, ale wg mnie jest wydajniejsza.

dzięki wielkie za odpowiedz na dzień dzisiejszy cenowo jak i możliwościami będe polował na alegro na radka 6450

Nie powinno być trudno. Na allegro jest ich spory wybór.

http://allegro.pl/karta-radeon-6450-asu … 65893.html

:wink:

ból gotowców ten radek nie będzie miał problemów, więc śmiało możesz brać, ale pomyśl w dalszej przyszłości nad zasilaczem :wink:

Nie wiem czy są jakieś zasilacze do OptiPlexów - to są markowe zasilacze pod konkretną obudowę.

nie ma mocniejszych zasilaczy do tego modelu

odnośnie karty graficznej Asus GeForce 210 Silent LowProfile 1GB DDR3 PCI-E BOX. łatwo można ją zainstalować, jest wydajna, szybka, kompatybilna, ma dobre chłodzenie i cicho pracuje. jest dostepna na agito.pl w cenie 105 zł.

Za 5 zł więcej można kupić 210 od ASUS jeszcze cichszą od ww - pracuje najciszej jak ww. - ma pasywne chłodzenie :slight_smile: Potrzebuje 2 slotów wolnych, bo chłodzenie jest trochę większe.

Jeśli potrzebuje 2 slotów, to do Optipleksa może nie pasować - niektóre były zrobione w taki sposób, że mają płytę główną “odwrotnie” w stosunku do normalnych komputerów, a złącze PCI-E jest na samym dole, i pod nim nie ma już miejsca na cokolwiek.

niestety ten dell to typ sff czyli small form factory 1 slot na grafike gdyż drugi slot jest nie z tej strony co chłodzenie na karcie

Dodane 03.11.2013 (N) 10:32

Pod GeForsa 620 trzeba mieć zasilacz min 350W

NVIDIA GeForce GT 620 GPU Chipset

Seria GIGABYTE HD Experience

Układ graficzny NVIDIA GeForce GT 620

Interfejs PCI-E 2.0

Zintegrowana 64-bitowa pamięć DDR3 o pojemności 1GB

Wykorzystuje technologię NVIDIA® CUDA™

Wykorzystuje technologię NVIDIA ® PhysX ™

Wykorzystuje NVIDIA® FXAA Technology

Korzysta z technologii NVIDIA® Adaptive Vertical Sync Technology

Wyjścia Dual link DVI-I / D-SUB / HDMI

Wymagany zasilacz minimum 350W