Szukam odtwarzacza mp3 i radia

Witam

Jestem nowym użytkownikiem systemu Android w związku z czym mam pytanie.

Czy istnieje aplikacja - odtwarzacz mp3 i radio w jednym? Ewentualnie mogą być dwie oddzielne aplikacje. Warunek jest jeden lecz dość trudny do spełnienia, mianowicie chodzi o jak najmniejsze uprawnienia.

Przeorałem kilkadziesiąt różnych programów i niestety nic ciekawego nie znalazłem, aplikacje żądają ode mnie dokładnej lokalizacji, informacji o telefonie, i jeszcze numeru buta :slight_smile:

 

Pozdrawiam

g.

Nie rozumiem więc po co wybrałeś Androida… bardziej szczegółowe dane idą do producenta i Google. Logika.

To są standardowe żądania aplikacji.

Sprawdź Phonograph(odtwarzacz) i TuneIn(radio- internetowe).

 

 

Ja niestety nie wybierałem, życie mnie zmusiło :slight_smile:

A może jest jakaś możliwość kontrolowania uprawnień dla aplikacji? APPOPS lub LBE? Czy wymagany jest ROOT do tego? 

Bardzo chętnie używał bym normalnego telefonu, problem w tym, że prawie ich nie ma na rynku. Ta tendencja się powoli zmienia, ale to jeszcze trzeba czasu.Generalnie smartfon może być, tylko chciałbym sie jakoś uchronić przed szpiegowaniem.

Do AppOPS nie trzeba, ale bez niego jest g…o wart. 

Do LBE jest wymagany ROOT. 

Wyłącz w ustawieniach systemu lokalizację i internet i będziesz miał upragnioną prywatność. Niestety w Androidzie nigdy nie masz pewności, co, gdzie i kiedy jest wysyłane.