Szukam odtwarzacza mp3 i radia

(gavron) #1

Witam

Jestem nowym użytkownikiem systemu Android w związku z czym mam pytanie.

Czy istnieje aplikacja - odtwarzacz mp3 i radio w jednym? Ewentualnie mogą być dwie oddzielne aplikacje. Warunek jest jeden lecz dość trudny do spełnienia, mianowicie chodzi o jak najmniejsze uprawnienia.

Przeorałem kilkadziesiąt różnych programów i niestety nic ciekawego nie znalazłem, aplikacje żądają ode mnie dokładnej lokalizacji, informacji o telefonie, i jeszcze numeru buta :slight_smile:

Pozdrawiam

g.

(Piotrek2255) #2

Nie rozumiem więc po co wybrałeś Androida… bardziej szczegółowe dane idą do producenta i Google. Logika.

To są standardowe żądania aplikacji.

Sprawdź Phonograph(odtwarzacz) i TuneIn(radio- internetowe).

(gavron) #3

Ja niestety nie wybierałem, życie mnie zmusiło :slight_smile:

A może jest jakaś możliwość kontrolowania uprawnień dla aplikacji? APPOPS lub LBE? Czy wymagany jest ROOT do tego? 

Bardzo chętnie używał bym normalnego telefonu, problem w tym, że prawie ich nie ma na rynku. Ta tendencja się powoli zmienia, ale to jeszcze trzeba czasu.Generalnie smartfon może być, tylko chciałbym sie jakoś uchronić przed szpiegowaniem.

(Piotrek2255) #4

Do AppOPS nie trzeba, ale bez niego jest g…o wart. 

Do LBE jest wymagany ROOT. 

Wyłącz w ustawieniach systemu lokalizację i internet i będziesz miał upragnioną prywatność. Niestety w Androidzie nigdy nie masz pewności, co, gdzie i kiedy jest wysyłane.