Szukam okazji cenowej na allegro

Tak więc poszukuję dla znajomego telefonu do 400 no powiedzmy 450 zł.

Wymagania:

Android, GPS oraz Wi-fi, gwarancja producenta przynajmniej 12 miesięcy, jeśli używany to w stanie idealnym.

W tym segmencie cenowym po prostu szukam okazyjnej aukcji na allegro, bo wymagania spore, a za system Android płaci się średnio 200 zł więcej.

Telefon który odpada na starcie to Samsung i5800 rozdzielczość, RAM i procesor wołają o pomstę do nieba.

Za to jego młodszy brat i5700 prezentuje się całkiem przyzwoicie bo ma mocniejszy procesor, więcej RAM-u no i bardziej przyziemną rozdzielczość.

Tak więc wiecie mniej więcej jakiego telefonu szukać.

Sam przeglądam allegro praktycznie codziennie ale ogarnięcie tego wszystkiego samemu to spore wyzwanie. Wiadomo szukam okazji cenowej i technicznej, a nie wybranego modelu. Tak więc moja prośba o podsyłanie okazyjnych linków do licytacji jak i opcji kup teraz.

http://allegro.pl/lg-swift-gt540-androi … 69293.html LG Swift - kumpel ma, niby słaby procesor a o dziwo gry działają tak jak na moim Desire. Ogólnie telefonik jak za tą cene godny polecenia. Androida można zaktualizować w nim do wersji 2.1.

Jeżeli masz konto na Allegro, ustaw “ulubione kryteria wyszukiwania”, zaznacz w nich, jakie atrybuty ma posiadać szukany telefon, ustaw zakres cenowy i włącz subskrybcję mailową - codziennie otrzymasz mailem nowe oferty według ustawionych kryteriów, ciągłe przeszukiwanie całego serwisu stanie się zbyteczne. Jeżeli szukasz konkretnego modelu telefonu, pamiętaj, że jest nie tylko Allegro (chociaż tam jest zazwyczaj najtaniej), ale też porównywarki cenowe (ceneo.pl, nokaut.pl); warto czasem tam zajrzeć.

Nawet nie wiedziałem, że można sobie dodać takie cuś na allegro. Ciekawa opcja. Niemniej jednak gdyby ktoś miał coś co mogłoby mnie zainteresować to śmiało wrzucać.

Witam

Proponuję SE xperia x10 mini pro, x8 lub samsung galaxy ace da się je tanio wyrwać z gwarancją

Pozdrawiam Filo301

Jak chcesz mam HTC Hero za 380zł

Info GG 32452617