Szukam opisu RealGuitr


(Bugislaw) #1

Witam! Szukam, szukam lecz nie moge znaleść. Potrzebuje opisu programu RealGuitar1.5. Za wszelką pomoc z góry dziękuje. (darujcie sobie żarty) Pozdrawaim


(speed89) #2
RealGuitar „zmienia“ każdego keyboardzistę w perfekcyjnego gitarzystę a który może grać w czasie rzeczywistym. Do dyspozycji mamy 1250 zagrywek granych na 5 akustycznych gitarach.


Akordy zagrane na klawiaturze MIDI są od razu transponowane na Akordy gitary sześciostrunowej. Wszystkie typy akordów są natychmiast rozpoznawane.


Klawiszowcy stają się w ten sposób wirtuozami gitary, którzy są w stanie za pomocą klawiatury wygenerować takie techniki gitarowe jak:
- Strumming


- Picking


- Muting


- Sliding
 Jednak Real Guitar to nie tylko oprogramowanie, lecz także doskonałe biblioteki brzmień gitary akustycznej. Na płycie znajdziemy 5 różnych rodzajów gitar:
- stalowe i nylonowe struny


- struny grane kostką i palcowane


- gitara 12 strunowa
 1250 zagrywek pozwala nam w jeden moment wybrać coś z szerokiej stylistyki gitarowej by stworzyć odpowiedni akompaniament gitarowy.Wprowadzenie do RealGuitar dostępne jest po Niemiecku i Angielsku, dodatkowo dostajemy instruktaż w wersji video.


Możliwości RealGuitar są widoczne jak na dłoni w dołączonych do opisu demówkach video, które można w formacie avi zciągnąć z naszego serwera. Prosimy, więc by zapoznali się Państwo z próbkami wideo gdzie doskonale widać jak keybordzista staje się gitarzystą.


RealGuitar to specjalny instrument wirtualny pracujący na bazie sampli. Szczególną jego cechą jest modulacja brzmienia gitary oraz doboru technik grania na tym instrumencie za pomocą klawiatury. Oprogramowanie może być wykorzystywane jako VSTi na PC lub AudioUnit na MAC’u, jak i z każdym programem, który pracuje z VST 2.0 lub też z Pro Tools’em jako Plug-In RTAS (tylko PC! Na Mac’u tylko z przejściem FXPansion). RealGuitar można też używać jako samodzielnego programu.


Sprawne działanie RealGuitar możliwe jest dzięki zupełnie nowym technologiom, które zostały zintegrowane z tym symulatorem gitary:
1. Nowa technologia wielokanałowa do nakładania dźwięków na siebie zawierającą specjalną bibliotekę brzmień, która została zapisana na każdym progu i na każdej ze strun gitary.2. Technologia Floating Fret Position, dzięki której możemy imitować rękę gitarzysty na gryfie instrumentu. Dzięki temu na 43 klawiszach zwykłej klawiatury MIDI możemy odzwierciedlać najbardziej skomplikowane zagrywki gitarowe.
3. Nasza oryginalna technologia Guitar Touch pozwala imitować podstawowe techniki gitarowe (tremolo, pull off, palcowanie, podciąganie strun, przytłumianie itp.)


Wszystkiew te technologie pozwalają bardzo realistycznie imitować grę na gitarze (zarówno w odniesieniu do brzmienia jak i charakteru instrumentu).
Wśród typach gitar znajdziemy tam:
1. Stalowe struny, grane kostką


2. Stalowe struny palcowane

3. Nylonowe struny, grane kostką

4. Nylonowe struny palcowane

5. kolejna gitara ze stalowymi strunami

6. kolejna gitara ze stalowymi strunami (Doubling)

7. 12 strunowa gitara

8. stalowe struny nagrane stereo


Typy gry:RealGuitar oferuje 5 osobnych typów gry na instrumencie:1. Solo – polifoniczny tryb do grania melodycznych klasycznych motywów


2. Harmony – monofoniczny tryb do grania linii melodycznych w równoległych interwałach

3. Chords – tryb akordów uderzanych kostką


4. Bass & Chord – tryb akordów do akompaniamentu i zagrywek basowych

5. Bass & Pick – tryb akordów do grania motywów palcowanych.[/code]
źróło: http://www.loopy.plKilka downloadów demówek :

[code]http://www.loopy.pl/download/realguit/RealGuitar\_12-string\_Demo.mp3

http://www.loopy.pl/download/realguit/RealGuitar_Duet_Demo.mp3

http://www.loopy.pl/download/realguit/RealGuitar_HowLongBlues_Demo.mp3

http://www.loopy.pl/download/realguit/realguitar_bass_pick_demo.avi